Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

golf 2 spadające obroty

ptasznik1 03 May 2008 17:49 4417 14
    ptasznik1
    Level 10  
    Witam, mam taki oto problem z moim golfem 2 silnik 1,3 pełny wtrysk 89r. co powinienem sprawdzić i co może być przyczyną spadających obrotów, jak wrzucę na luz przy zimnym silniku obroty są niskie i skaczące silnik czasami nawet gaśnie a jak silnik się zagrzeje to jest nieco lepiej ale i tak nie jest dobrze.
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    czujnik temperatury na początek
    Jacek79
    Level 37  
    No to już wiadomo że digijet, i nie ma tam stabilizacji biegu jałowego.
    Gośc ma albo zasyfiona przepustnicę, albo skichany zawór nagrzewania silnika, to taki bzdet termobimetaliczny otwierający kanał powietrza.
    ptasznik1
    Level 10  
    goldwinger wrote:
    czujnik temperatury na początek
    to myśle że sprawa wyjaśniona ponieważ czujnik mam chyba walnięty bo od paru dni nie pokazuje mi temperatury na zegarach. kupie nowy czujnik i zobaczymy co z tego wyjdzie
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie ten czujnik, no i faktycznie przepustnica
    ptasznik1
    Level 10  
    goldwinger wrote:
    Nie ten czujnik

to który czujnik o ile dobrze myśle to ten czujnik temperatury jest w obudowie krócica tak? i to on pokazuje jaka jest temperatura cieczy chłodzącej ma on niebieski kolor. napiszcie mi który czujnik może zakłócać normalne obroty
    ptasznik1
    Level 10  
    to rozumiem ze trzeba sprawdzić niebieski a skoro temperatury na desce nie pokazuje to czarny też do wymiany
  • Helpful post
    momik12
    Level 31  
    panowie zapomnieliście o lewiźnie za sprawą odmy....:D
    momik12
    Level 31  
    pomierz jeszcze sonde po rozgrzaniu może robić pod góre on się ślepo sugeruje jej wskazaniami i zobacz szczelność odmy jak wspominałem.
    ptasznik1
    Level 10  
    ok na razie dziękuje za podpowiedzi jutro będę sprawdzał po kolej czujnik- sonde - szczelność odmy ...itp jutro dam znać co i jak
    ptasznik1
    Level 10  
    witam sprawa załatwiona dzięki ,,momik12'' dobrze trafiłeś łapało lewe powietrze na przewodzie od odmy przewód wymieniony i jest ok dzięki wszystkim za posty