Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig Mpixx 2001 Fm po nieudanym wgraniu softu

darkassazi 03 Maj 2008 20:38 2627 2
  • #1 03 Maj 2008 20:38
    darkassazi
    Poziom 2  

wgrywałem do mp3 wymienionej u góry softa i miałem spadek napięcia a w konsekwencj reset kompa. Teraz nie chce się uruchomić i komp jej nie widzi co mam robić (jest na gwarancj)

Proszę przed napisaniem nowego sprawdzić czy dany temat nie był poruszany a zapewniam że był. Proszę poprawić post z błędów.[dzimi]

0 2
  • #2 09 Wrz 2008 13:42
    cinos
    Poziom 11  

witam, przeczesałem praktycznie całe forum elektrody gdyż mam podobny problem, mianowicie: posiadam mpixxa 2001 który się nie włącza. z tego co mi wiadomo w trakcie wgrywania nowego softu został on odłączony od komputera i od tej pory jest praktycznie martwy. komputer wykrywa go jako "Player Recovery Device Class" STMP3500, lecz jest on wykrywany z błędem (wykrzyknikiem). Program do wgrywania softu po prostu nie wykrywa tego odtwarzacza. Dodam jeszcze że czytałem różne inne posty i zwieranie nóżek scalaka i tym podobne mam już za sobą. odtwarzacz reaguje cały czas tak samo. jest to bardzo podobny problem do Twojego darkassazi i tez nie wiem co mam robić gdyż nic nie skutkuje

0
  • #3 17 Gru 2008 13:03
    wadeo
    Poziom 14  

no to ja pomoge bo to samo przechodzilem do smtp3500 steroniczek. Po jego instalacji mp3 jest wykrywane i mozna wzucic normalnie soft. Tylko rada ja popelnilem bład i wrzuclem soft ten co ze sterownikami do smtp jest i mi tylko jako dysk widzi. Wiec rada tylko softy powyzej 2,9 i w gore

0
    Załączniki: