Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

W660i vs w610i - co wybrać?

pistaszek 04 May 2008 09:46 2684 27
    pistaszek
    Level 12  
    Kupuje sobie w najbliższym tyg. telefon. Upatrzyłem sobie do wyboru w mixie w plusie w610i za 250zł (doładowania 30zł x 24) a w play tez w mixie (24mies) za 300zł w660i. Który telefon mam wziąć bo mam dylemat. Bardziej z wyglądu podoba mi sie w660i ale on z tego co wiem nie ma lampy błyskowej. Pomóżcie. pozdrawiam.
    wariato
    Level 43  
    jak dla mnie to nie podobają mi sie oba telefony ale o gustch sie nie dyskutuje ale jak juz to bym wziół tego 660i ładnie wygląda ma wieksze przyciski klawiatury i do tego drugi aparat. A po co ci lampa blyskowa? to jest telefon a w dodatku muzyczny a nie aparat więc lampa to najmniejszy szczegół moim zdaniem.
    pistaszek
    Level 12  
    Ale jakbym chciał machnąć fotkę wieczorem to bez lampy nie wyjdzie ładnie...
    Mnemic
    Level 15  
    w610i to k550i w innej obudowie i dodane funkcje muzyczne, zdecydowanie lepszy jest w660i, czytelniejsze wyświetlacz i nie jest tak delikatny,
    pistaszek
    Level 12  
    a co to ma wiekszy wyświetlacz troche???
    wariato
    Level 43  
    pistaszek wrote:
    Ale jakbym chciał machnąć fotkę wieczorem to bez lampy nie wyjdzie ładnie...

wieczorem i tak i tak zdjecia wygladaja gorzej jak przy świetle dziennym a żeby były lepszej jakości itd to przyda sie normalny aparat cyfrowy a nie oczekuj za duzo po aparacie w telefonie

co do wyświetlacza to oba maja takie same - 2"
    pistaszek
    Level 12  
    Aha. Thx A k800i ile ma cali ???
    wariato
    Level 43  
    k800i też 2", aparat 3.2 mpx, drugi wbudowany aparat, 64mb pamieci wbudowanej + rozszerzenia kartami memory stick
    pistaszek
    Level 12  
    Czyli lcd k800i ma taki sam jak w660i??? Pamiec wew chyba nie gra roli bo i tak sobie 2gb kupie ;d
    wariato
    Level 43  
    pistaszek wrote:
    Czyli lcd k800i ma taki sam jak w660i???

Tak
    pistaszek
    Level 12  
    a w w660i jak wsadze 2gb to nie bedzie sie cieło albo muliło tel.???
    wariato
    Level 43  
    Słyszałem różne opinie na ten temat jednym muliło innym mniej lub wcale a na przykladzie w660i nie mam pojecia co sie stanie, trzeba byłoby zapytać kogoś kto posiada taki telefon.
    Adrian4477
    Level 31  
    Nie będzie mulił, spokojnie nawet 4GB pociągnie.
    pistaszek
    Level 12  
    Czyli najlepiej kupić w660i??? K550i i w610i są gorsze??? Pozdro.

Dodano po 3 [godziny] 52 [minuty]:

elo jesteście tam???
    wariato
    Level 43  
    spośród tych co wymieniłes to bym bral tego 660i
    pistaszek
    Level 12  
    chyba ze macie ciekawsze propozycje do 300zł w jakimś mixie po 30zł na 2lata lub 24doładowania???
    andreee
    Level 24  
    ciekwsze propozycje... ja zrobilem tak wzialem w mixie k550i za zeta sprzedalem od razu, oprocz tego sprzedalem wysluzonego w800i i za to kupilem 2 tygodniowego k850i z gwarancja i karta 4gb i 512mb. jeszcze zostalo mi na dobre sluchawki. tak sie oplaca najlepiej
    wariato
    Level 43  
    wątpie czy ten telefon bedzie w takim mixie jesli juz to pewnie większym kosztem abonamentu ale telefon ogólnie niczego sobie chyba że jakaś używke kupić bez simlocka lub np wziaść jakiś w mixie sprzedać, dołożyć troche i kupić tego k850i
    andreee
    Level 24  
    no to wlasnie ja tak zrobilem. zreszta nawet jakby sier bardzo chcialo to sie k850i nie oplaca brac w zadnym abonamencie. ja kupilem lekko uzywanego za 520zeta komplet z gwarancja stan jak nowy, z kolei nowka nie smigana kosztuje 700 a jak sie chcebrac w abonamencie 50-60zl to kosztuje 500-1600zl wiec bez komentarza...
    pistaszek
    Level 12  
    nie jednak wolał bym coś w mixie tak jak mówiłem ;)
    andreee
    Level 24  
    tak szczerze jak patrze na oferte mixow to to jest zal... naprawde syfiaste telefony i nie polecalbym zadnego z nich.. SE z nizszego segmentu strasznie sie psuja tak jak zreszta samsungi i lg. co do nokii do kupisz ale prosta z badziewnym wyswietlaczem i bez bajerow. ja ci mowie zastannow sie 2 razy bo potem jestes udupiony z marnym telefonem na nawet 3 lata i nigdy nie wiadomo czy on wytrzyma tyle czasu....
    pistaszek
    Level 12  
    no ale na allegro to ja sie trochę boje kupować takie drogie rzeczy ;/ przyjdzie mi rozwalony jakiś potem tylko kłopoty z odsyłaniem itp.
    pistaszek
    Level 12  
    A załóżmy żebym kupował na allegro to co mógłbym kupi do 800zł??? Jest coś ciekawszego ???
    andreee
    Level 24  
    za 800zl masz nowego SE k850i z gwarancja
    http://allegro.pl/item356719571_sonyericsson_k850i_nowy_bezsimlocka_polskie_menu.html
    mysle ze taki telefon bedzie lepszy od tego co dostaniesz w mixie, tylko jak sie zdecydujesz kupowac przez allegro to najlepiej z komisu albo od goscia co ma duzo pozytywow i a pewno bedzie git. no i najlepiej znlesc z gwarancja producenta i simlockiem na siec ktora uzywasz(tak wychodzi taniej)
    A.Junski
    Level 13  
    wszystko tylko nie k850i!!! plastik, plastik, rysujacy sie plastik, wyswietlacz(rysujacy sie) na wierzchu niepraktyczna klawiatura i przede wszystkim wciaz niedopracowany soft! lepsze zdjecia robi k800/810i moze za pol roku cos sie zmieni, pamietam, ze na poczatku osiemsetki tez mialy soft do d&%$&y!!!
    andreee
    Level 24  
    softa zawsze moza zmienic za jakis czas to nie problem. poza tym k800 jest juz stara cegla ktora mozna kupic nie ladujac sie w umowy za 300zl a trzeba wyjsc z zalozenia ze jak juz kupowac to cos co jutro nie bedzie warte 100zl.
    A.Junski
    Level 13  
    no ale ile kosztuje przedni/tylny panel, wyswietlacz, czy chociazby klapka baterii??? a k850 potrafi sie zarysowac (albo urwac camera switch) przy samym wkladaniu do kieszeni, a kosmetyki w ramach gwarancji nie zmienia:/
    andreee
    Level 24  
    dobra kazdy telefon ci sie bedzie rysowal i nic na to nie poradzisz a co do k800i to wcale nie jest lepszy bo latwo mu urwac oslone aparatu i tez sie sciera straszliwie