Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens Benqu EL71 wgranie softu.

04 Maj 2008 14:06 4718 7
  • Poziom 27  
    Witam, mam siemensa jak w temacie niestety zalałem go i telefon nie wstawał i wogóle nie reagował na "power" wykompałem go w mojej prowizorycznej wanience i teraz jest charakterystyczny pik po wcisnieciu power, moim zdaniem trzeba wgrac nowego softa i bedzie działało,
    tylko nie mam odpowiedniego kabelka do tego siemensa, kiedys poskladalem kabelek na siemensy z serii x65/75 itp. i wszystko działało teraz nie mam wtyczki pod ten model ale moze da sie przylutowac te 3 kabelki pod odpowienie piny na plycie glownej telefonu? Powiecie mi ktore piny? czy trzeba ciac TP? Jeśli tak to też poproszę o pokazanie miejsca.
    I ewentualnie najprostrzy program do wgrania softu (zawsze uzywałem VKlay ale nie wiem czy obsluzy ten model)

Z gory bardzo dziekuje za pomoc i Pozdrawiam.
  • Poziom 39  
    kabel na USB , program będzie razem z flashem.
    Telefon w tryb serwisowy i powinno iść.
  • Poziom 27  
    Mam kabelek na COM serwisowy.

Wolał bym to załatiwc lutując sie pod piny, wiem ze koszta kabelka sa małe ale mimo to wolał bym tym co mam.
  • Poziom 23  
    do el71 najszybciej bedziesz to mogl zrobic martechem, chociaz papua tez da rade. zwyklym kablem po com bez problemu pojdzie, ale strasznie dlugo to bedzie szlo z powodu ogranicznia przpustowości portu,
    napisz do mnie na pm w poniedzialek, cos ci wymysle :D
  • Admin grupy GSM
    michalak92 Twój opis jest dobry jednak tyczy się on wgrywania swupa, a telefon który robi "pik" przez wgranie swupa nie zostanie naprawiony bo uszkodzony jest w nim obszar eeproma którego swup nie rusza.
    Zdecydowanie martech do naprawy tego telefonu oraz dużo wprawy bo TP polega na dotknięciu kulki pod układem.