Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5, nie działa elektryka w tylnych lewych drzwiach

04 Maj 2008 14:46 3458 3
  • Poziom 11  
    Mam nastepujacy problem w Passacie B5 z 1998 roku. W tylnych lewych drzwiach za kierowcą brak jest podnoszenia szyb, brak swiecenia lampki u dołu drzwi, brak sygnalizacji otwartych drzwi i nie działa centralny zamek w tych drzwiach. Próbowałem rozebrać zamek w tych drzwiach, ale przy braku opuszczania szyby nie jest to mozliwe, aby rozebrać tapicerkę. Może ktoś ma jakies sugestie jak tego dokonać lub może inny sposób naprawy tej usterki?
  • Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Sprawdź połączenie drzwi z słupkiem,tam przewody są w tej gumie.
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 11  
    Dzięki. Faktycznie tam była przyczyna. Nigdy nie przypuszczałbym, że przewody mogą sie tak pourywać w tym miejscu. Powodem pewnie jest fakt, że zrobiły się dość sztywne i czestotliwość otwierania drzwi. Wszystko zlutowane i w koszulce termokurczliwej. Mam nadzieję, że wytrzyma jakiś czas. Może wiesz także jak zdjąć kokpit z przodu aby dostać się do przestrzeni za licznikami? Może jest to gdzieś ładnie opisane?
  • Poziom 19  
    W pasacie proste rozwiązanie .tylko zacznij od plastyków koło ręcznego ,pużniej wokoło radia a pużniej wszystkie śrubki na klucz 8 mm i pujdzie jak po maśle -łatwe