Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć sub do sony 420u?

krawieczek krzysztof 04 Maj 2008 16:12 963 2
  • #1 04 Maj 2008 16:12
    krawieczek krzysztof
    Poziom 2  

Witam. Kupiłem radio samochodowe SONY 420U. Pytanko mam takie. Czy można do niego podłączyć subwoofer bez wzmaka,a jak tak to jak to zrobić?Jest tam po jednym wyjściu na kanał. I jakiej mocy musi być sub?

0 2
  • #2 04 Maj 2008 16:36
    SlaweK
    Poziom 43  

Zależy jaki sub, sub bez wzmacniacza to zwykły głośnik. A mocy większej niż radio i impedancji równej radiu lub większej.

SławeK

0
  • #3 04 Maj 2008 19:37
    krawieczek krzysztof
    Poziom 2  

SlaweK napisał:
    Zależy jaki sub, sub bez wzmacniacza to zwykły głośnik. A mocy większej niż radio i impedancji równej radiu lub większej.

SławeK

No ok,to już coś wiem,ale....radio ma 2 wyjścia na przód,2 na tył i 2 z tyłu radia. Wyjścia te z tyłu oznaczone są tak "rear/sub audio out" i pisze "wyjście audio out może pracować w trybie rear albo sub" jeśli chciałbym podłączyć jeden głośnik tak jak piszesz, to jak go podłączyć jak są z tyłu dwa wyjścia.
    I jeszcze jedno. Jak to jest,jeśli z kostki wychodzą dwa kanały a z tyłu jeden, to te dwa są na wysoko tonowe i średnio tonowe a tył na niskotonowe głośniki?Czy jak? Sorki ale trochę ciasny jestem z tego tematu,trochę lepsze radio i człowiek sie traci.

0
  Szukaj w 5mln produktów