Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Samsung VP-D200 - alternartywne zasilanie

skydive 04 Maj 2008 16:51 1605 1
  • #1 04 Maj 2008 16:51
    skydive
    Poziom 10  

Witam ?

W temacie elektroniki jestem zielony, więc kieruje pytanie do Was. Mam kamere Samsung VP-D200 która ma jeden mankament otóż na podłączonym do niej zasilaczu pracuje bez zarzutu, natomiast za żadne skarby nie chce pracowac bezpośrednio z baterii. Po wyjęciu wtyczki z gniazda zasilacza i próbie włączenia jej z bateri po prostu się nie włącza (jest martwa) I tutaj moje pytanie, skoro na zasilaczu pracuje bez zarzutu (zasilacz sieciowy 8.4 V, 1.5 A) to czy sensem byłoby podpięcie pakietu akumulatorów 8.4 V 1.5 A bezpośrednio we wtyki zasilacza sieciowego ? Chodzi mi o to czy po takim zabiegu kamera miałaby się wogóle szanse włączyć ?

0 1
  • #2 05 Maj 2008 14:06
    adamniuch
    Poziom 13  

Witam
    Powinna się włączyć. Trzeba pamiętać, że zaraz po włączeniu kamery pobiera o wiele więcej prądu niż te 1,5A. Stosować raczej akumulatorki zamiast zwykłych baterii. Najlepiej używać oryginalnego akumulatora lub zamiennika, nie wspominając o ładowarce. Z opisu wygląda, że bateria "siadła" lub jest już wyeksploatowana na amen oraz istnieje możliwość uszkodzenia wewnątrz gniazda zasilania.

0
  Szukaj w 5mln produktów