Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG C140' JAKIE HASŁO BLAKADY SIM ?

04 Maj 2008 23:23 13019 16
  • Poziom 10  
    MAM SAMSUNGA C140 i niewiem jakie jest hasło blokady SIM
    niemoge włożyć żadnej innej karty tylko orginalną.
    Proszę o podanie domyslnego hasła blokady sim.
  • Poziom 20  
    Albo reset epromu kodem.
  • Poziom 24  
    *2767*2878# i zobacz czy dalej jest kod
  • Poziom 10  
    Ani restet ani '00000000' niepasuje morze ktos wie co dalej?
  • Poziom 23  
    dalej to idziesz do serwisu i sciagasz simlocka, samemu nic nie zdzialasz
  • Poziom 25  
    owszem samemu można zależy od modelu, jeśli po wpisaniu 00000000 nie wyskoczy "wrong card" to rzeczywiście tylko serwis a jeśli będziemy mieli szczęście to uda się ominąć smoka kodem, ale widocznie kolega musi wydać pięniążki
  • Poziom 25  
    Czyli blokada jest założona możliwe że przez kogoś tak jak w przypadku nokii po włożeniu obcej karty nawet tej samej sieci prosi o kod zabezpieczający. Więc kody na smoka nie zadziałają puki jest to zabezpieczenie
  • Poziom 14  
    Hej. Dzieje się tak gdy założymy blokadę na daną kartę sim i czyta nam tylko ją. Jeżeli masz go na gwarancji to oddaj spokojnie do serwisu i pewnie bez problemu ściągną blokadę a jeżeli nie to tylko komis..
  • Poziom 10  
    mikmik napisał:
    Hej. Dzieje się tak gdy założymy blokadę na daną kartę sim i czyta nam tylko ją. Jeżeli masz go na gwarancji to oddaj spokojnie do serwisu i pewnie bez problemu ściągną blokadę a jeżeli nie to tylko komis..

Witam. Ja sie nie pytam dlaczego tak sie dzieje "bo to wiem" ja sie pytam jak zdjac ta blokade bez wpisywania hasła itp. lub jakie jest domyslne haslo po pszywruceniu ustawien fabrycznych!!!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    doom3gt napisał:
    Morze jest jakis inny sposub na pszywrucenie ustawien itp. by tej blokady nie było ?

Jezeli byl b prosty sposob na sciagniecie tego simloka, to powiedz mi po co ludzie by wymyslali rozne sprzety.
    Dla ciebie jedyna rada jest pojscie do serwisu
  • Poziom 10  
    Witam. To nie jest blokada simlock ! ten tel ma zdjetego simlocka ta blokada jest na indywidualna karte sim ja szukam jakiegos kodu do resetu by zostalo pszywrucone domyslne haslo tej blokady !
  • Poziom 26  
    Niema w samsungu takiego kodu z tego co mi wiadomo. Aby odblokować to hasło trzeba wgrać eprom ale to możesz zrobić tylko boxem. Jeśli go nieposiadasz tylko serwis komis cię ratuje. Dla pocieszenia za taki telefon niepowinni chyba skasować więcej jak 20zł.
  • Poziom 10  
    Witam. Pszywruciłem domysle ustawienia epromu kodem i nadal jest to hasło.
    A haslo ''00000000'' niepasuje wiec niewiem co zrobic ;/ probowalem wiele kombinacji ale to hyba niema sensu ;/
  • Poziom 14  
    Nie da sie usunąć blokady karty sim za pomocą resetu ustawień fabrycznych. Jedynie box i komis Ciebie ratuje.
  • Poziom 10  
    Hej. THX za odpowiedzi i tu jest jeszcze jeden problem w tym telefonie -haslo blokady jest '00000000' w ustawieniah moge je zmieniac i jest wszystko ok. ale gdy jusz hcem wylonczyc blokade to haslo bledne ;/