Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault megane 2002 r. -problemy z alarmem

05 Maj 2008 21:31 3278 4
  • Poziom 2  
    Witam Wszystkich!!
    Jestem posiadaczem nieszczęsnego alarmu COBRA 8265 posiadam do niego pin. Problem jest następujący :
    zamykam auto centralnym wraz z alarmem LED miga 2 razy syrena pika 2 razy
    otwieram z centralnego (alarm jest w kluczyku) drzwi otwierają się ale syrena nie pika dopiero po naciśnięciu przycisku w aucie od otwierania drzwi następuje wyłączenie alarmu syrena pika 4 razy .czy jest jakaś metoda aby przywrócić go do normalności jaka była wcześniej
    Proszę o pomoc !!!!!!!!!!
  • Poziom 12  
    Kolego Rafik, nie wiem dlaczego ale jest takie coś jak przeglądarka, np. google. Ale ludzie wolą, aby podać im gotowe rozwiązanie. Więc masz instrukcje obsługi, w której czytamy na stronie 8, że jeżeli podczas wyłączenia alarmu kierunkowskazy i buzer wydadzą 4 sygnały oznacza to, że wystąpił alarm.
  • Poziom 2  
    Bardzo dziękuję ale problem polega na tym , iż ten sygnał pojawia się za każdym otwarciem samochodu a wiem że nie było próby uruchomienia silnika.Alarm dezaktywuje się tylko poprzez wciśnięcie w kabinie przyciskiem od centralnego zamka.
  • Poziom 14  
    Więc może jakaś czujka jest cały czas załączona np alarm aktywujesz a światełko ci się w samochodzie pali bo ma opóźnienie i podaje sygnał o otwarciu drzwi i alarm informuje cię o tym
  • Poziom 43  
    Sprawdz poprawnosc podlaczenia przewodow,,wylaczenie,,i,,blokowanie,,Chyba tak to sie w tych badziewnych cobrach nazywa.jesli polaczenia ok.a nadal system zle pracuje-do usuniecia