Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nagłośnienie mondeo sony CDX-GT620U

vip03 05 Maj 2008 23:00 3603 7
  • #1 05 Maj 2008 23:00
    vip03
    Poziom 9  

Chce zrobić sobie dobre audio w mondeo 1998r i zastanawiam się nad radiem i puki co wybrałem sobie takie Sony CDX-GT620U http://www.euro.com.pl/radioodtwarzacze-samochodowe/opis-sony-cdx-gt620u.bhtml Chyba że może jest coś lepszego? Interesują mnie radia do ok 500zł i fajnie żeby miały USB oraz wejście aux. w przednim panelu. Co do głośników to Z przodu ( w drzwiach) puki co są wstawione Peiying AQ572C "5x7" a z tyłu nie ma żadnych głośników. Prosze o porade jakie głośniki do tyłu i jak je zamontować czy na półke z tyłu czy może w tylne drzwi włożyć oraz czy te z przodu będą dobrze grały? Dodam że narazie nie chce subofera ale chce mieć w miare dobry bass z samych głośników. Na głośniki chce przeznaczyć około 150 do 200zł.

0 7
  • #2 05 Maj 2008 23:05
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

chyba żartujesz z tą kwotą

lepiej zatankuj furkę

0
  • #3 05 Maj 2008 23:08
    vip03
    Poziom 9  

Chodzi mi tylko o dwa głośniki do tyłu ale ok to za jaką kwote można by coś porządnego złożyć np. 400zł starczy

0
  • #5 05 Maj 2008 23:26
    vip03
    Poziom 9  

Dzięki za dobry poradnik o montażu głośników i opisie ich parametrów wiele kwesti wyjaśnia. A co myślisz o tym radiu i tych głośnikach które już są (peiying)? Bo do tyłu to wychodzi że lepiej wygłuszyć drzwi i tam coś zamontować ?

0
  • #6 05 Maj 2008 23:31
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

wychodzi że podstawą jest przód ;)

i tam należałoby zamontować jakiś separowany system

z wyciszeniem drzwi

0
  • #7 06 Maj 2008 15:50
    vip03
    Poziom 9  

Aha to może wtedy te Peiying dać do tyłu a do przodu tak jak mówisz separowany system? To mam takie pytanie możesz podać jaką marke albo link do takich głośników na przód bo rozumiem że chodzi o głośniki w zamkniętej obudowie tak? A co odnośnie radia może być czy polecasz coś innego?

A gdybym chciał zamontować takie głośniki HELIX Dark Blue 62.1 to jak polecaliście by mi je zamontować i tak to by grało z tym radiem ??

0
  • #8 06 Maj 2008 22:28
    paho1
    Poziom 13  

użyj SZUKAJ, poczytaj jakie zwroty padają pod adresem Peying i radyj SONY, co do instalacji znajdziesz multum informacji, poprostu poszukaj na forum

0
  Szukaj w 5mln produktów