Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu siemens ap v3505-problem ze skrótami www na pulpicie

06 Maj 2008 01:16 808 2
  • Poziom 11  
    Komputer jak w temacie i następująca usterka -ikony skrótów utworzonych na pulpicie do stron www nie są zapamiętywane graficznie (np.łapka allegro itp...)System postawiony od nowa a defekt dalej występuje.(XP Home-recovery i IE 7.0)czasami gdy przegląda się dane na drugiej partycji i wróci po pewnym czasie do pulpitu następuje odświeżenie ekranu i wtedy pojawiają się właściwe ikonki,ale po restarcie są już systemowe i nie mają wtedy nawet charakterystycznego złotego kółeczka.Defekt w zasadzie niewielki ale dlaczego tak się dzieje(poza tym moja połówka przyzwyczaiła się że ikonki do różnych stron różnią się)Zanim się to stało dokładałem dodatkowy Ram ale po jakimś czasie musiałem zrobić pełny format i wtedy pojawił się ten defekt.Ram wyjąłem zostawiając fabryczny i kolejny format i dalej to samo.Wiem że przeglądarka IE jest nie najlepsza,ale nie w tym rzecz.Może to oznaka że coś pada sprzętowo?sprzęt jeszcze na gwarancji.Bios resetowałem.Co z tym fantem zrobić?
  • Poziom 13  
    Może Twoja płyta instalacyjna z Windowsem jest jakaś wadliwa i system instaluje się z jakimś błędem. Masz podłączony internet? Może przydałaby się aktualizacja systemu.
  • Poziom 11  
    Temat zamknięty-wystarczyło przełączyć na chwilę właściwości grafiki na 16 bitów i ponownie za chwilę wrócić na 32 bity.