Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala Panasonic KX-TDA15 - instrukcja instalacji

06 Maj 2008 13:54 4320 5
  • Poziom 15  
    Dzień dobry wszystkim.
    Pomagałem ostatnio w przeprowadzce jednej firmy, byłem odpowiedzialny za komputery z peryferiami oraz telefony. Wszystko zadziałało, ale chciałbym móc zmienić zasady działania tytułowej centrali w nowej lokalizacji, a nie mam instrukcji instalacji. Czy może któryś z Kolegów posiada takową w formie elektronicznej? Byłbym zobowiązany. Mój email: phyla(małpa)klub.chip.pl.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 18  
    Instrukcja dostępna na forum wraz z programem.
  • Poziom 15  
    Dziękuję za szybką podpowiedź. Faktycznie, wystarczyło trochę głębiej pogrzebać, moja wina. Pytanie do pieterek: czy Maintenance console też powinienem ściągnąć?

Przepraszam, doczytałem instrukcję. Wiem już, że Maintenance Console przede wszystkim powinienem ściągnąć. :D

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam ze Szczecina.
  • Poziom 15  
    Witam ponownie.

Otóż problem z przeprogramowaniem tytułowej centrali mam nadal. Ściągnąłem oprogramowanie dostępne na forum (wersje 1 i 3) ale przy podłączaniu centrali poprzez USB program odmówił współpracy ponieważ potrzebna jest wersja 2.0. Czy ktoś dysponuje i może mi pomóc?
  • Poziom 1  
    pieterek napisał:
    Instrukcja dostępna na forum wraz z programem.

witam jestem tu świeży mógłbyś linka podesłać do tej instrukcji poniedzieli zabieram sie zapodłączenie tda15
    z góy dzieki
  • Poziom 12  
    Link do oprogramowania na elektrodzie Link Kompatybilny z KX-TDA30/KX-TDA15 Maintenance Console