Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmieniarka Clarion PU2293D przeskakuje, zacina się

marbed 06 Maj 2008 20:46 1330 3
  • #1 06 Maj 2008 20:46
    marbed
    Poziom 15  

Witam! Mam problem ze zmieniarką Clarion PU 2293D. Otoż często przeskakuje czy raczej zacina sie na moment, co jest bardzo denerwujące. Najpierw zamontowałem ją pionowo, dorobiłem uchwyt, zamocowanie było bardzo sztywne. Nie dało się słuchać. Wyczyściłem laser płytą czyszczącą - nic. Położyłem ją poziomo w bagażniku na gąbce i lekko przycisnąłem siatką na zakupy ;-) i jest o wiele lepiej ale wciąz nie tak jak powinno być. Jak próbowałem zamocować ją poziomo na sztywno wyraźnie się pogorszyło.
    Jak w sumie powinna być zamocowana zmieniarka, na sztywno czy raczej sprężyście?
    Uprzedzając ewentualne odpowiedzi zaznaczam, że zależnie od pozycji przestawiałem suwak w odpowiednią pozycję H i V. A może tam coś jest nie tak?

0 3
  • #2 06 Maj 2008 20:52
    djlj24
    Spec od car audio

Wyczyść dobrze na początek na nie tym badziewiem z druciakiem naklejonym na płytę. To się nadaje do rysowania soczewek i powinno być zakazane do sprzedaży. Potem amortyzatory do kontroli bo może pospadały.

0
  • #3 06 Maj 2008 21:02
    marbed
    Poziom 15  

Dzięki za szybką odpowiedź.
    Ale powiedz mi jeszcze jak najlepiej wyczyścić laser? Mam taki specjalny zestaw do czyszczenia obiektywu w aparacie fotograficznym, może tym?

0
  • #4 08 Maj 2008 12:40
    marbed
    Poziom 15  

Niestety po wyczyszczeniu środkiem od aparatu foto nadal zacina się. Czy może coś być uszkodzone w samej zmieniarce?
    Zawieszenie wygląda dobrze, gumki nie są przekruszone ani popekane, sprężynki też na oko dobre.

0
  Szukaj w 5mln produktów