Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6300 martwa, komunikat error finding cmt loader.

06 Maj 2008 22:18 1252 4
  • Poziom 24  
    witam.mam nokie 6300 od czasu do czasu się resetowała .Przeflaschowałem ją jafem i było ok przez 4 godz ,podczas wgrywania tapet przez blutotch umarła .jaf ja nie widzi przez f.bus ani przez usb ,wyskakuje komunikat error finding cmt loader.
  • Poziom 17  
    jak to mówię czego JAF nie widzi to MT-Box zobaczy .
    Sprawdź pod innym boxem ja mam 5 boxów , nie keidy bywa tak że jaf nie daje rady a MT-box robi wszystko i odwrotnie .
  • Poziom 14  
    Trzeba sprobowac na innym urzadzeniu niekoniecznie mt-boxa odrazu potrzebujesz. Dysponujesz jakims innym fleszerem do nokii?

P.S. Bardzo czesto spotykam sie z tym ze jaf uwala mi telefony (bb5 tylko), stawiam to tornadem, odwrotnie tez sie zdarza czyli uwala tornado a stawia jaf.
  • Poziom 24  
    Niestety mt boxa nie mam ,mam tornado z hwk triall w którym nie ma noki 6300 ,ale z tego co piszecie musze sobie dokupic hwk orginała albo mt box

Dodano po 1 [minuty]:

Najlepsze jest to ze jaf nie uwalił fona od razu tylko działał normalnie 4 godz i umarł
  • Poziom 17  
    Skontaktuj się np z kimś z twojego miasta kto ma mt-boxa .Napisz do niego na pewno na elektrodzie kogoś takiego znajdziesz i dogadaj się z nim .Ew idź do serwisu i negocjuj !