Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

transit pompa wtryskowa nie podaje paliwa

07 Maj 2008 00:45 11073 9
  • Poziom 12  
    witam czy ktos mi moze pomoc w namierzeniu usterki,której powodem jest niedoprowadzenie paliwa do wtrysków w transicie 2.5 rok 95?
    samochód po prostu postał kilka dni i juz nie odpala. jest w nim pompa elektroniczna najprawdopodobniej lucas. Jak w tym układzie wyglada doprowadzenie paliwa do pompy wtryskowej czy jest jesze pompa paliwa?
    z góry dzieki za ewentualne odpowiedzi i pomoc.
  • spec od auto-elektro
    Lucas EPIC, znaczy się kłopoty.
    Popatrz czy na gaszak idzie plus, choć to jest kłopotliwe, bo z tego co pamiętam jest obudowany osłoną antyzłodziejską, i próbuj odpowietrzyć, łapała powietrze na filtrze.
    Nie ma pompy w baku.
  • Poziom 16  
    Odpowietrz pompę bo pewnie dlatego nie pali.
  • Poziom 12  
    jest tam jakis konkretny sposob na jej odpowietrzenie ??
    bo np vp 44 vw audi mozna praktycznie tylko w jeden sposób odpowietrzyc
    dzieki chlopaki musze cos zdzialac do wtorku
  • Poziom 2  
    sprawdź sobie tez zawór zwrotny ,bo jakiś musi być powódko dlaczego sie zapowietrza , kuknij na elektrozawór na pompie czy dochodzi napięcie przy włączaniu stacyjki słychać i ostatnie możesz sobie założyć pompkę "C" na stale przed filtrem jak sie zapowietrzy następnym razem wtedy potrzeba ci będzie 1 minute na odpowietrzenie
  • Poziom 20  
    mtal napisał:

bo np vp 44 vw audi mozna praktycznie tylko w jeden sposób odpowietrzyc
    dzieki chlopaki musze cos zdzialac do wtorku

jaki jeden, popuszczasz rurki do wtryskiwaczy i krecisz, albo sikasz plakiem do kolektora, pali na plaku i się odpowietrza, proste jak drut.
  • Poziom 12  
    wszystkie mi znane sposoby odpowietrzania stosowalem bezskutecznie i niestety paliwa nie podaje napiecie na pompe jest podawane.
  • Poziom 12  
    transita troche odstawilem bo nie bylo czasu i teraz juz musze go odpalic mam pyatnko co do schematu wtyczki przy pompie czy ktos moze mi cos takiego udostepnic??
    nie wiem jak poprzednio to badalem ale teraz widze ze zaden elektromagnes nie strzela na pompie i wydaje mi sie ze brakuje mi tam jednak jakiegos napiecia
  • Moderator Samochody
    Usterka typowo mechaniczna, więc przenoszę do odpowiedniego działu i proszę autora o zapoznanie się ze strukturą i regulaminem forum.