Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zainfekowany PenDrive nie można otworzyć dyskow LOG

don_wito 07 Maj 2008 10:15 4269 8
  • #1 07 Maj 2008 10:15
    don_wito
    Poziom 2  

Mam zainfekowanego Pen Driva przez co na jednym kompie mi go nie wykrywa na drugim nie moze otworzyc dyskow twardych i to zaczyna sie dziać na trzecim prosze o pomoc w załączniku LOG z laptopa pozniej wysle z kompa w domu

dziekuje za pomoc

• #2 07 Maj 2008 10:30
    msblondyn
    Poziom 13  

Właśnie ostatnio sie pojawił taki wirus. Trzeba zaznaczać żeby otwierał dyski za pomocą Explorera. Ten pen drive najlepiej byłoby sformatować, żeby nie przenieść wirusa na inne komputery.

• #3 07 Maj 2008 10:41
    don_wito
    Poziom 2  

no podobno wlasnie nie trzeba a naprawde chcialbym tego uniknac bo mam na nim wazne rzeczy min do pracy :(

• #5 07 Maj 2008 11:03
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

msblondyn napisał:
    Ten pen drive najlepiej byłoby sformatować, żeby nie przenieść wirusa na inne komputery.

Proszę nie wypisywać głupot. Następna taka "porada" zostanie podtraktowana jako szkodliwa i zostaną wyciągnięte konsekwencje regulaminowe.
    Proszę przeczytać https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic925089.html zastosować się i wkleić w załącznikach odpowiednie logi.

• #6 07 Maj 2008 11:37
    don_wito
    Poziom 2  

log załączony bardzo prosze o pomoc

• Pomocny post
    #7 07 Maj 2008 13:01
    Kolobos
    Spec od komputerów

W logu nie ma sladu po infekcji. Usun z pendrive'ow plik autorun.inf o ile go masz.

• #8 07 Maj 2008 17:35
    don_wito
    Poziom 2  

ok sprawdze w domu bo tutaj mi nie wykrywa juz tego pendriva :( i wysle z tamtego kompa tez LOGa moze cos tam sie pokaze

dzieki i wielkie i do wieczora :)

Dodano po 4 [godziny] 22 [minuty]:

i jestem juz w domu wysylam log ale podejrzewam ze tez nic w nim nie widac :( a napewno cos jest bo infekuje inne kompy :(

szczerze :( POMOCY :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME