Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kluczyk w210 mercedes nie odpala po zamoczeniu.

wikki 07 Maj 2008 16:18 9643 6
  • #1 07 Maj 2008 16:18
    wikki
    Poziom 2  

Witam!Mam mercedesa 210 rocznik 98.Zamoczyłem kluczyk.Po wysuszeniu nic nie moge zrobić, ani zamknąć, ani otworzyć, ani odpalić.Kluczyk sprawdzałem, niby działa.Po naciśnięciu w kluczyku funkcji zamknięcia i otwarcia dioda mrugnie raz i gaśnie,przy funkcji otwierania bagażnika mrugnie 2 razy i gaśnie.Oprócz tego sprawdziłem podczerwień przez kamere.Okazuje sie, że też działa.Czy jest taka możliwość, że kluczyk po zamoczeniu zgubił kody.Co mam zrobić żeby wgrać od nowa kody w kluczyku?Na stanie mam tylko jeden.

1 6
  • #2 07 Maj 2008 17:01
    msblondyn
    Poziom 13  

Mógł się rozprogramować immobilaizer w kluczyku. Najlepiej zanieść kluczyk specowi, żeby go sprawdził.

0
  • #3 07 Maj 2008 17:39
    wikki
    Poziom 2  

kolego potrzebny mi schemat kodowania kluczyka

0
  • #5 20 Maj 2008 23:16
    L9637D
    Poziom 13  

Ble ble ble
    Skieruj kluczyk na odbiornik IR samochodu , wciśnij otwieranie 3 razy i przekręć zapłon w ciągu 10 sekund.

0
  • #6 21 Maj 2008 08:55
    Gerri
    Spec od Mercedesów

Ble,ble,ble
    Ten opis programowania (bardzo niedokładny zresztą) dotyczy poprzedniej wersji kluczyka - tzw. "scyzoryk"
    Kluczyka z zapytania powyżej się NIE SYNCHRONIZUJE.

1
  • #7 21 Maj 2008 09:33
    kamyczek
    Poziom 34  

Czytam te posty i dochodzę do wniosku że mercedes ostro konkuruje z renaultem w zdobyciu pierwszego miejsca na liście najbardziej awaryjnych aut , jak nie start error to kluczyki , komputery, które "nie widzą" czujników sterowniki turbin ,które się psują szybciej niż pogoda . Mercedes skończył sie na "124" Teraz jest tylko znaczek mercedesa ...

0
  Szukaj w 5mln produktów