Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z philips sc 804 + zmieniarka

mariuszzel 07 Maj 2008 21:40 918 1
  • #1 07 Maj 2008 21:40
    mariuszzel
    Poziom 10  

Witam

Mój problem jest następujący. Jakiś czas temu kupiłem na allegro radio SC804 100%sprawne i do tego zmieniarkę philipsa która miała mieć problem z odczytem piratów, a org. płyty miały działać. Po wymontowaniu starego sprzętu z auta i podpięciu kupionego okazało się że: radio nie ma podświetlenia - drobiazg ale denerwuje, natomiast zmieniarka na kablu mojeje roboty (kabla nie było w zestawie, więc zrobiłem) pokazuje niezależnie od płyty że CD ERR.
    I teraz moje pytania. Czy z tą zmieniarką da się coś zrobić aby czytała płyty??
    Czy radio które chyba zepsułem da się naprawić, bo skoro podświetlenia nie było i nie przez żarówki tylko przez spalony układ to zrobiłem podświetlenie panel na kluczyk tz. w momencie przekręcenia kluczyka napięcie jest podawane na te żarówki z całkowitym pominięciem układu podświetlenia radia. I teraz po tych zabiegach coś się stało bo na wyświetlaczu pokazuje się CODE, radio gra prawie normalnie tz. w tle słychać poza stacją radiową pikanie, a po przektęceniu kluczyka pokazuje DISPLAY.

Jak ktoś wie co z tym mogę zrobić to proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Mariusz

0 1
  • #2 15 Maj 2008 19:36
    mariuszzel
    Poziom 10  

Witam

Problem rozwiązany, a dokładniej kupiłem inne radio z CD opla. Natomiast radio PHILIPS SC 804 mam do sprzedania z tego co się dowiedziałem to wystarczy ściągnąć CODE i będzie ok, natomiast zmieniarkę też mam na zbyciu ale co zrobić aby byłe na 100% sprawna to nie wiem.

Pozdrawiam Mariusz

0