Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xsara I zestaw fabryczny radioCD problem z wyszukiwaniem FM

chiken77 07 Maj 2008 21:43 831 4
  • #1 07 Maj 2008 21:43
    chiken77
    Poziom 9  

Witam,
    Mam problem z wyszukiwaniem stacji na FM-ie. Tuner wyszukuje mi tylko dwie stacje trójkę i jedynkę... reszta to szum? Co ciekawsze w pamięci ma zapisaną jedną stację która odbiera bardzo dobrze ale nie mogę jej wyszukać ...? Czy ktoś może spotkał się z taką przypadłością :?:Czy jest to może problem poruszony we wcześniejszym temacie - uszkodzona głowica ( tuner ) :?:

0 4
  • #2 08 Maj 2008 17:18
    chiken77
    Poziom 9  

Sprawdziłem model i jest to Clarion PU2294 B (D). Czy może ktoś wie jak się zabrać do próby naprawy :idea:. Lub pozostaje kupno nowego radia :?:

Pozdrawiam

0
  • #3 08 Maj 2008 23:09
    ikar55
    Spec od car audio

Wysuń radio, do gniazda antenowego podłącz kawałek (ok. 1m) kabla i jeśli odbiór się poprawi, napraw antenę w samochodzie.

0
  • #4 09 Maj 2008 13:38
    chiken77
    Poziom 9  

jeszcze jedno pytanie- czy ktoś wie jak zdemontować fabryczne radio w Xsara vts 2000r. przed liftem? Czytałem na forach że wystarczy zdjąć zaslepkę odkręcić śrubki, u mnie to nie wystarcza. Czy musze posiadać odpowiednie widełki żeby wyciągnąć tego Clariona? Nie chcę nic połamać w konsoli środkowej. pZD.

0
  • #5 10 Maj 2008 13:37
    chiken77
    Poziom 9  

Witam, jednak była to antena. Szukałem poważnego problemu a powód okazał sie całkiem błahy. Zmyliło mnie to że stacje zapisane w pamięci odbierał natomiast nie chciał wyszukiwać nowych :D
    Odnośnie demontażu radia fabrycznego xsara I 2000r, to żadnych śrub się nie odkręca jak to jest podawane na innych forach. Wystarczy włożyć dwa dosyć długie i cienkie śrubokręty w otwory znajdujące sie na froncie odtwarzacza i radio wysuwa się bez problemu:idea:
    Sprawa zakończona :D

0
  Szukaj w 5mln produktów