Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer deh2000r-spalilo sie? dziala ale wyskakuje error a0

spec ldz 08 Maj 2008 16:15 957 4
  • #1 08 Maj 2008 16:15
    spec ldz
    Poziom 9  

Uzywalem opcji wyszukaj jednak zaden problem nie byl taki jak u mnie(byly podobne)
    przy sluchaniu cd czesto wyskakiwal blad"error a0" i nie chcialo wypluc ani wystartowac plytki. Rozwiazaniem bylo odciecie zasilania.. Dzis jednak polecial z radia dymek i spalil sie bezpiecznik... Rozebralem i widze ze dym lecial z tranzystora d2396. Moje pytanie brzmi nastepujaco: czy to wina tego elementu i wymieniajac na nowy bedzie dzialac czy spalenie jego bylo spowodowane czyms innym? z gory dzieki, radyjko kupilem tydzien temu uzywane i troche mi go szkoda :(

0 4
  • #2 08 Maj 2008 19:19
    djlj24
    Spec od car audio

Błąd A0 w Pioneerze oznacza problem z zasilaniem. Zwykle problem wynika ze złego załączania zasilania do napędu CD. Wydaje mi się, że uszkodzenie tranzystora było spowodowane inną przyczyną np. uszkodzony driver lub silnik.

0
  • #3 08 Maj 2008 22:20
    spec ldz
    Poziom 9  

hmm to od czego zaczac? jak wyskakiwal ten blad nie dalo sie wystartowac plytki ani jej wyciagnac.. trzeba bylo wypiac na chwile zasilanie, radio dalo sie wlaczyc (z tego co kojarze)
    bo napewno musze wymienic tranzystor, rozumie, dostane go w zwyklym sklepie z elementami elektronicznymi? jakis wyjatkowo drogi jest? dzieki za wszelkie wskazowki

0
  • #4 09 Maj 2008 15:31
    spec ldz
    Poziom 9  

wymienilem tranzystor. radio sie wlacza normalnie, gra. Gdy wrzucam plytke wlasciwie jej nawet nie zakreci i od razu pojawia sie napis "error a0". mogly by ktos nakierowac co moze byc powodem i jak to usunac. tzn domyslam sie ze cos z napedem cd

0
  • #5 12 Maj 2008 10:06
    spec ldz
    Poziom 9  

szkoda ze nikomu nie chce sie nic poradzic.. dodam tylko ze przy prawie totalnym wyladowanym akumulatorze wlaczylo sie wczoraj cd(napiecie prawdopodobnie moglobyc nizsze od 12v) ale po odpaleniu(na pych) wyskoczyl error..

0
  Szukaj w 5mln produktów