Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

polsat cyfrowy, kłopot z tworzeniem listy

rafisk 08 May 2008 20:42 4728 3
    rafisk
    Level 2  
    Mam kłopot z dodaniem niektórych kanałów do listy własnych programów. Występują one w liście "Polsat cyfrowy" ale kiedy tworze własną listę to mogę kanały dodawać tylko z poziomu wszystkie kanały, a tam ich nie ma :( nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Posiadam dekoder Echostar DSB-717, robiłem aktualizacje kanałów ale nie pomogło. Kłopot mam z (bbc lifestyle, bbc entertaiment, czy eurosport i jeszcze kilka innych), posiadam pakiet familijny.
    Dzięki za wszelką pomoc.
    rafisk
    Level 2  
    Dzięki za linka, poczytałem, jednak problem pozostaje. Jest możliwość utworzenia własnej listy (dokładnie 8 własnych list), sprawdziłem oprogramowanie jest nowe 120, szukanie kanałów ustawione na "wszystkie". Jednak dalej nie wiem dlaczego nie wyświetlają sie one w zakładce wszystkie kanały, a występują w zakładce "cyfrowy polsat"
    LeDy
    Level 43  
    rafisk wrote:
    Dzięki za linka, poczytałem, jednak problem pozostaje. Jest możliwość utworzenia własnej listy (dokładnie 8 własnych list), sprawdziłem oprogramowanie jest nowe 120, szukanie kanałów ustawione na "wszystkie". Jednak dalej nie wiem dlaczego nie wyświetlają sie one w zakładce wszystkie kanały, a występują w zakładce "cyfrowy polsat"

W tym oprogramowaniu akurat można tworzyć listę 1 lub 2 . W wersji 122 niestety nie można- ja nie mogłem, mi się nie udało.W 717 jest możliwość tworzenia własnej listy , zmieniania kolejności itp. itd. Już o tym pisałem. Wchodzisz w listę np. TV1 , naciskasz biały przycisk -edytuj, potem dodajesz, zmieniasz kolejność itd.
    Quote:
    Nie czytałem wszystkiego bo zbyt dużo tego. Lista nie nazywa się ulubione a TV1 i TV2 , jeżeli dobrze pamiętam, lub coś podobnego. . Można zrobić wszystko co się chce na tej liście czyli ułożyć sobie kanały , które się chce mieć tylko na niej, zmienić kolejność itp. itd. Robiłem to pierwszy raz u klienta w domu i zeszły mi 3 godziny ale ustawiłem wszystko jak chciał.
    Kluczem do wszystkiego jest oczywiście przeszukanie wszystkich kanałów, potem wejść w listy i najważniejsze-wszystko kryje, odkrywa się po naciśnięciu białego klawisza na pilocie czyli : dodaj, przesuń itd.
    Najpierw robisz dodaj a potem na liście " ulubionych" zmieniasz kolejność. Robiłem to gdzie tuner był z monoblockiem i klient na 1 miejscu chciał TV Trwam.
    Dla potomnych: teraz już każdy będzie wiedział ,że można.

Dodano po 4 [minuty]:

pajo21 wrote:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic891144.html
    W tym dekoderze nie ma możliwości tworzenia własnej listy.No chyba że się coś w ostatnim czasie zmieniło.

Ostatnio się pogorszyło- mi się nie udało. Nawet przeszukanie wszystkich spowodowało , że na listach wszystkich były wszystkie..