Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strzelająca lodówka Ariston 1822V

darek_w 09 Maj 2008 09:40 3944 6
  • #1 09 Maj 2008 09:40
    darek_w
    Poziom 2  

Witam,
    Tydzień temu kupiłem aristona 1822V i od nowości chodzi głośno!! (oddzielna kuchnia a słyszę lodówkę w salonie) ale to może wina jeszcze nie dokładnego wypoziomowania i ta głośną prace jakoś można przeżyć ale najgorsze są głośne strzały które potrafią obudzić człowieka w środku nocy. Odgłos przypominający hmmmm upuszczaną kostkę lodu, lub łamany plastik.
    Naprawdę jest to bardzo uciążliwe. Może ktoś spotkał się z podobnym problem i ma na to jakiś złoty środek.

Z góry dziękuję z pomoc.

1 6
  • #2 09 Maj 2008 10:27
    nares
    Specjalista AGD

darek_w napisał:
    Może ktoś spotkał się z podobnym problem i ma na to jakiś złoty środek.

Złoty środek to przyzwyczaić się - ten sprzęt tak ma, oraz wiele innych współcześnie produkowanych lodówek :cry: Temat poruszany wiele razy.

0
  • #3 09 Maj 2008 11:05
    Beattracks
    Poziom 21  

Ja tez tak miałem w lodówce mastercook. Zadzwoniliśmy po serwis gwarancyjny i przyjechał taki młody gośc i podobno zrobił śrubokrętem jakieś dziury w folii z tyłu lodówki. Ale gdzie ta folia tam jest to ja nie wiem ;)

0
  • #4 09 Maj 2008 11:27
    marqs-60
    Poziom 20  

Z tego co mnie wiadomo to ARDO,opracowało nawet co do miejsca owych nakłuć,specjalną ,,mapę" dla serwisantów. To temat rzeka.

0
  • #5 09 Maj 2008 13:04
    darek_w
    Poziom 2  

...ok jeszcze jedna rzecz, przypomniałem sobie ze lodówkę przywieźli leżąca (dostawa ze sklepu internetowego) ciężko mi teraz określić na którym boku czy na drzwiach leżała ale w instrukcji wyczytałem żeby po transporcie odczekać 3 godziny wiec dla pewności odczekałem około 6 godzin i dopiero ja włączyłem teraz czytam na forum żeby odczekać 12 a nawet 24 godziny, wiec pytanko czy wyżej wymienione objawy nie mogą być spowodowane właśnie transportem a może zbyt wczesnym włączeniem lodówki, czytałem o jakimś zalaniu/wylaniu oleju (sorry nie znam się) ogólnie mrozi dobrze. tylko tak jak napisałem jest głośna jak się włącza i te stuki/strzały to jest najbardziej denerwujące, może w aristonie tez da się nie wiem coś tam przykręcić nawiercić ustawić ,nastawić żeby chociaż te strzały ustały L. Może po prostu odłączyć ja od prądu na jakieś 12 czy 24 godziny może to jej pomoże :)

0
  • #6 09 Maj 2008 13:44
    marqs-60
    Poziom 20  

...tutaj zdania będą prawdopodobnie podzielone,ale transport tak naprawdę nie ma nic do tego.Wpisz w szukajkę-dziwne odgłosy w lodówce.Pozdrawiam

0