Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes vito 112 cdi automat uszkodzony abs

mark 1970 09 Maj 2008 19:14 3017 2
  • #1 09 Maj 2008 19:14
    mark 1970
    Poziom 9  

Witam kupiłem Mercedesa Vito 112 cdi w automacie ,i problem polega na tym ze mam uszkodzony czujnik abs,abs nie działa i swieci kontrolka,ale równiez swieci kontrolka od automatycznej skrzyni biegów,czy ktos sie moze orientuje czy jest to zalezne,tzn czy po wymianie czujnika abs,zgasnie kontrolka od automatycznej skrzyni?samochod jedzie i biegi wchodza normalnie.dzieki za odpowiedz.pozdrawiam

0 2
  • #2 12 Maj 2008 18:16
    mark 1970
    Poziom 9  

Witam dzieki za odpowiedz wiem ze mam uszkodzony czujnik bo wykazało to na komputerze,i sprawdziłem czujnik jest ukrecony a kable obciete,zamówiłem juz nowy tylko interesuje mnie czy kontrolka od skrzyni jest tez z tym zwiazana,bo autko smiga,choc ktos od kogo kupiłem to auto powiedział ze po jakims czasie jazdy,brak biegów i trzeba wygasic auto i zapalic i znowu jest ok,jutro załoze czujnik i bede wiedział wiecej to napisze.pozdrawiam

0
  • #3 17 Sie 2008 11:48
    fasol86
    Poziom 10  

Witam mam ten sam problem w vito automacie i podejrzewam ze to po prostu brak oleju w skrzyni. jednak nie moge znalezc wlewu a do serwisu nie dojade czy da sie naprawić to samemu??

0