Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki do karty dźwiękowej

10 Maj 2008 11:34 1104 4
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich... Mój kuzyn poprosił mnie o pomoc przy instalacji sterowników dźwięku do HP Compaq6715b. Problem w tym, że Windows zainstalowany na tym komputerze jest z SP3 i kiedy próbowałem wgrać łatkę MSHDQFE/Win2K_XP/kb888111xpsp2.exe nie udało mi się jej wogóle zainstalować bo wyskoczył błąd, że łatka powyższa jest starsza w stosunku do obecnych aktualizacji. Najnowszy bios ze strony producenta jest również wgrany na tym komputerze. Proszę uprzejmie o pomoc.
  • Poziom 43  
    MasterTomson napisał:
    Witam wszystkich... Mój kuzyn poprosił mnie o pomoc przy instalacji sterowników dźwięku do HP Compaq6715b. Problem w tym, że Windows zainstalowany na tym komputerze jest z SP3 i kiedy próbowałem wgrać łatkę MSHDQFE/Win2K_XP/kb888111xpsp2.exe nie udało mi się jej wogóle zainstalować bo wyskoczył błąd, że łatka powyższa jest starsza w stosunku do obecnych aktualizacji. Najnowszy bios ze strony producenta jest również wgrany na tym komputerze. Proszę uprzejmie o pomoc.
    Nic nowego... :D Odinstaluj tę łatkę - SP3 - i wtedy spróbuj zainstalować sterowniki karty dźwiękowej.
    Poza tym, to jest zasada: iż sterowniki sprzętowe instalujemy zawsze przed jakimikolwiek "łatami" od pazernego Billa... :idea:
  • Poziom 11  
    Dziękuje za podpowiedź...ale raczej tym sposobem nie uda mi się, wynika to przede wszystkim z jednego prostego względu, że nie bardzo wiem jak odinstalować samego SP3(płytka z Windowsem była właśnie z SP3). Wynika stąd moje kolejne pytanie, czy jest jakaś inna alternatywa(różna od reinstalki)...?? Proszę o podpowiedź.
  • Poziom 11  
    Dzięki za odpowiedź ale akurat te stery próbowałem wgrać no i była drobna lipka...proszę może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł. Dzięki wszystkim z góry za pomoc.