Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gramofon Bambino 4 - uszkodzona wkładka

Karol007Kielce 10 May 2008 13:18 4041 2
    Karol007Kielce
    Level 12  
    Posiadam gramofon Bambino 4, jest on całkowicie sprawny poza jednym elementem: igłą, czy może precyzyjniej wyrażając się wkładką.
    Kiedy ją rozebrałem zobaczyłem w niej pokruszony materiał przypominający trochę szkło (igła sama w sobie jest nienaruszona).
    Tutaj pojawią się mój problem - nigdzie nie mogę znaleźć miejsca gdzie mogłbym zakupić taką igłę (oznaczenie UK 4).
    Czy któryś z forumowiczów ma taką igłę w swoich domowych zasobach? Czy może dałoby się jakoś naprawić starą?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    oldboy
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Proszę zapoznać się z "Zasadami obowiązującymi w dziale", jest to obowiązek użytkownika, który chce skorzystać z porad w tym dziale.
    Przed napisaniem tematu należy zapoznać się z zawartością działu (to tez obowiązek) czy problem nie był już poruszany i wyjaśniany. Mówi o tym również p.16 regulaminu.
    Wskazówki do tego tematu można znaleźć np. tu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic352211.html
    ale nie tylko.
    Karol007Kielce
    Level 12  
    Przepraszam najmocniej a zarazem dziękuję (na taki sam pomysł jak w tym linku wpadłem, ale myślałem, że to jednak nie zadziała).