Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool AWG 322, zacięło się otwieranie

j.ula 10 Maj 2008 13:51 5456 7
  • #1 10 Maj 2008 13:51
    j.ula
    Poziom 2  

Witam,

mam problem: po praniu nie mogę wyjąć zawartości z pralki, gdyż pokrętło od otwierania nie działa, nie zaskakuje- czy jest na to jakiś sposób inny niż wezwanie serwisu?

0 7
  • #2 10 Maj 2008 15:01
    Mirek321
    Poziom 23  

Witam musisz odkręcić blat i odblokować od wewnątrz ale blokada drzwi i tak do wymiany zerwała się dźwigniami od otwierania powodzenia

1
  • #3 11 Maj 2008 11:56
    j.ula
    Poziom 2  

Dziękuję za tak szybką odpowiedź.
    Z tego co widzę, i tak się nie obędzie bez wezwania fachowca, bo jeszcze dodatkowo bęben strasznie głośno chodzi, a na forum też są na to odp= więc pralka do przeglądu;/
    Chętnie się dowiem, jakiego rzędu to są koszty (wymiana blokady + ewentualnie mocowań bębna)?

1
  • #4 25 Paź 2010 23:19
    rocich
    Poziom 9  

Witam mam podobny problem z whirlpool awg 322, odkreciłem górny blat, ale nie nam pojecia jak odblokować drzwi oderwał się wewnątrz jakiś plastik (pranie jest w środku).
    Z góry dziekuję

3
  • #5 26 Paź 2010 00:32
    machefi
    VIP Zasłużony dla elektroda

Musisz jakimś wygiętym prętem dotrzeć od wewnątrz do języka zaczepu drzwiczek i go przesunąć ewentualnie od środka wyłamać blokadę "na siłę" bo i tak jest do wymiany.

0
  • #6 26 Paź 2010 08:28
    rocich
    Poziom 9  

Dziękuję za radę przydała się pranie wyciągnięte z pralki. Teraz kolejne pytanie jak dokładnie nazywa się ten element zamykania drzwi i czy mogę to jeszcze dokupić bo pralka jest leciwa i ma 14 lat, ale odpukać do tej pory nie sprawiała problemów.
    Jeśli ostatecznością będzie kupno nowej pralki to na pewno tyle lat nie pochodzi.

0
  • #8 26 Paź 2010 11:04
    rocich
    Poziom 9  

Dziękuję wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam

2