Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lublin III 3.5t

23 Sty 2004 21:53 2144 4
  • Poziom 20  
    Usterka w tym samochodzie polega na tym że po załączeniu świateł awaryjnych pojawia sie plus po zapłonie.Deska wskaźników pokazuje tylko kierunki i żarzenie świec w tym momencie,oczywiście bez kluczyka no i mozna włączyć wszystkie urzadzenia które normalnie powinny działać po kluczyku.

Pozdrawiam @ll
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 19  
    Ja miałem tak, że działała na odwrót kontrolka ładowania. Wyciągłem tylko wtyczki w desce i włożyłem spowrotem i jest OK. Są też tam diody prostownicze, może warto je sprawdzić.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Ale to nie ma znaczenia czy deska jest podłączona przy odłączonej efekt jest ten sam.

• Poziom 21  
    Masz uszkodzony wyłącznik świateł awaryjnych wymień na nowy będzie oki.Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    teges napisał:
    Masz uszkodzony wyłącznik świateł awaryjnych wymień na nowy będzie oki.Pozdrawiam.

Tak też myślałem i wymieniłem już go przed zadaniem pytania,ale wielkie dzieki za odpowiedź.Poradziłem sobie dzisiaj juz z tym problemem,jakiś elektryk albo czort wie kto zamiast wymienić uszkodzony włacznik świateł awaryjnych,bo przestały działać kierunkowskazy zrobił zwore za skrzynką z bezpiecznikami na przekaźniku który włancza zapłon.Zrobił to i było niby wszystko OK.Kierunki działały awaryjne też tylko nikt nie zauważył tego że przy tym rozwiązaniu po włączeniu świateł awaryjnych bez kluczyka można załaczyć wszyskie urzadzenia elektryczne.
    Najlepsze z tego wszystkiego jest to że gościu stwierdził że wcześniej było wszystko OK a ja przy tym samochodzie robiłem tylko alarm no i akurat przez przypadek zobaczyłem tą dziwna sytuacje no i oczywiście było na mnie :evil: .Dwa dni roboty za FREE bo jakiś szpec zrobił zwore.

Dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam MARTIINO