Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to za gramofon?[zdjęcia] Jaką igłę kupić?

10 Maj 2008 17:41 2090 7
  • Poziom 2  
    Witam
    Posiadam stary gramofon i potrzebuje do niego igły (ew jesli bedzie konieczne wkladki z igła - ale nie znam sie na tym).
    Nie wiem jakiej firmy jest gramofon (nie ma nazwy na obudowie - tylko niemieckie ostrzezenia na obudowie) - z nadzieją, że moze ktos rozpozna i mi pomoze.

Co to za gramofon?[zdjęcia] Jaką igłę kupić? Co to za gramofon?[zdjęcia] Jaką igłę kupić?
  • Poziom 42  
    Nie żartuj, że to Unitra

Ten gramofon to ma chyba talerz z plastiku, jeżeli tak to nie ma żadnego pożytku z niego. Wkładka przekroczy jago wartość wielokrotnie
  • Poziom 2  
    Moze pomoze wam to zdjecie... dzieki za dotychczasowa pomoc :)

Co to za gramofon?[zdjęcia] Jaką igłę kupić?
  • Poziom 18  
    Witam
    Jest to polski gramofon wyprodukowany przez łódzką Fonicę. Może to być wersja eksportowa o czym świadczą angielskie napisy. Typ Cyryl GWS 108. Urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz ok 2X5W i wkładkę piezoelektryczną UF 70.
    pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Potwierdzam opinię kolegi wyżej, jest to na 100% Cyryl, notabene niezbyt dobry moim zdaniem, zreszta po wkladkach krystalicznych nie mozna sie spodziewac wiele.

bydlak: Adam dla odmiany jest jedym z czolowych gramofonów polskiej unitry :) Obok Daniela i GS-431 :)
  • Poziom 2  
    :-) W zwiazku z tym ja chyba kupię nowy gramofon bo tu chyba nie ma sensu inwestowac.
    Dziekuje za pomoc i pozdrawiam!
    Kasia