Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Neostrada często się rozłącza

11 Maj 2008 14:56 3203 9
  • Poziom 18  
    Witam mam taki problem. Często mi sie rozłącza Neostrada posiadam modem SAGEM F@st 800 i mam zrobioną sieć w której udostępniam ten internet. Co może być przyczyną rozłączania internetu dodam ze już to sie dzieje dłuższy czas i nie mogę sobie z tym poradzić
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Podaj wartości tłumienia oraz odstępu sygnał/szum. Jeśli używasz windowsa, to kliknij w ikonę programu narzędziowego Sagem (zielony trójkąd obok zegarka), następnie wciśnij skrót klawiaturowy ALT+D. Tam znajdziesz w/w wartości.
  • Poziom 18  
    tu dodaje załącznik ze zdjęciem

Neostrada często się rozłącza
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Zbyt wysokie tlumienie. Zgłoś do operatora.
  • Poziom 18  
    To w takim razie nie jest to wina mojego komputera tylko coś z linią jest nie tak?? A na jakim poziomie powinno być te tłumienie??
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    margines >10dB, tlumienie <50dB. Masz tak na granicy...
    Jak czesto Ci sie rozlacza ? ( sprawdz jeszcze zarzadzanie energia )
  • Poziom 18  
    Różnie czasami co 5min nawet szybciej a czasami po godzinie, o co chodzi z zarządzanie energia??
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    System -> sprzet -> menadzer urzadzen -> kontrolery uniwersalenej magistralii szeregowej -> Glowny koncentrator USB ->Wlasciwosci-> zarzadzanie energia - Odznacz opcje: " Zezwalaj na odlaczenie urzadzenia..." ( powtorz dla wszystkich wpisow gl. koncentratora usb)

Pozatym jesli korzystasz z aplikacji, to usun ja i wykonaj standardowe polaczenie dial-up. Aplikacje dolaczane przez tp czesto powoduja problemy i nie sa stabilne.
  • Poziom 18  
    Mam zainstalowane te aplikacje ale z nich nie korzystam tylko z AutoConnect i on sam mi połącza Neostrade a i odznaczyłem tą opcje