Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.

mi_ma 12 Maj 2008 07:00 4887 3
  • Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.

Molly "Porkshanks" Friedrich to jedna z artystek utrzymujących swoje prace w konwencji steampunk. Przeważnie miałem okazję oglądać jej cieszące projekty nie związane z elektroniką. Tym razem pojawił się projekt skrzypiec zmodyfikowanych dla Nathana Johnstone'a (muzyka grupy Abney Park, która także za motyw przewodni wzięła steampunk). Elektryczne skrzypce zostały nie tylko przerobione wizualnie od zewnątrz, co nadaje im naprawdę ciekawego wyglądu, ale dołączono do nich sztuczne lampy elektronowe podświetlane za pomocą diod LED. Oczywiście siła świecenia zależy od wibracji strun, co musi dawać naprawdę ciekawy efekt.

Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.
    Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.
    Skrzypce steampunk, dodano sztuczne lampy elektronowe.

Źródło http://porkshanks.deviantart.com/gallery/

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    mi_ma
    Tłumacz Redaktor
    DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY DO TEJ PORY PRZEKAZYWALI DAROWIZNY I 1% NA LECZENIE MOJEGO SYNKA
    Jeżeli chcesz wspomóc jego dalszą terapię i leczenie - zajrzyj do postu ze szczegółowym info: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2921845.html
    Specjalizuje się w: elektronika wojskowa
    mi_ma napisał 832 postów o ocenie 737, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Wrocław. Jest z nami od 2006 roku.
    Magicjakub
    Poziom 15  
    Skrzypce stylowe. Powinien być jeszcze film z tym instrumentem w akcji :D
    TheWiktus
    Poziom 18  
    Ciekawe jak to cacko brzmi ,po takim wybrakowaniu...