Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wygłuszanie głośników. Głośniki z tyłu.

13 Maj 2008 09:33 1234 5
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich mam pytanie: wygłuszyłem na próbę jeden seryjny głośnik z tylu w Mitsubishi carisma wydawało mi sie jakby miał mniej dołu od tego z drugiej strony który zamontowany jest seryjnie. Wygłuszenie robiłem samoprzylepna gąbką grubości 4mm.
    Zabudowa seryjna ma jeszcze na dole jakby kratkę nie wiem czy wiecie jak wygląda seryjne miejsce na głośnik w cari ? zakleiłem też ta kratkę która byla na dole wykleiłem wszystkie ścianki założyłem głośnik i porównywałem i tak jak pisałem wrażenie było takie grał jakby czyściej ale basu nie było już takiego. Pomyślałem ze ta kratka pod spodem to może odpowietrzenie i oderwałem w tamtym miejscu gąbkę ale takie samo wrażenie jakby zabrało mu bas. Ale wiem że wygłuszają 16,5 w drzwiach i nie mają żadnego odpowietrzenia chyba że się mylę pozdro. Wspomne tylko ze glosnik w tym samochodzie montowany jest z tylu przy półce z lewej i prawej strony a wnetrze tam gdzie jest włożony wygląda jak 4 trójkąty złączone wierzchołkami do dołu głębokości 19cm i na dole jest właśnie ta krateczka ona masz wymiary kwadratu 4cmx4cm wiem ze namieszalem ale mysle ze bedzie wiadomo o co chodzi pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    wygłuszanie drzwi gąbką ?

poczytaj o wygłuszaniu

czym i jak to się robi
  • Poziom 9  
    to nie sa drzwi tylko seryjne wejscia z tylu przy półce z L i P strony
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    to przeczytaj FAQ NAZARA

a zwłaszcza o głośnikach z tyłu