Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Mazda PREMACY CB01 66 9C0 czym wystukać kod

Arek N. 13 May 2008 09:42 13868 5
    Arek N.
    Level 18  
    Radio jak w tytule i mam problem z wpisaniem kodu.Na wyświetlaczu miga napis CODE i po wcisnięciu klawiszy AUDIO i AST MTL pojawiają się kreski i klawiszem pierwszym mogę wpisać pierwszą cyfrę ale nie mogę przejsc na kolejne cyfry-może Ktoś zna lub ma to radio i wie co dalej zrobić z kolejnymi pozycjami
    *ANDY*
    Level 25  
    Znalazłem coś takiego:

After switching on the set the display flashes 'CODE'

Press [ AST ] and [ AUDIO ] keys until ' - - - - ' is displayed

Enter the code via pre-set keys 1 - 6

Press [ SCAN ] and [ AUTO M ] keys to save, 'CODE' will display again and after a few seconds will clear showing a clock display

Press the [ PWR ] button to switch the radio on
    Arek N.
    Level 18  
    Dzięki za info, z tego co zrozumoałem są dwa sposoby wpisywania kodu do różnych modeli bo na moim radiu brak klawisza np. AUTO M no i z tego wynika że po pojawieniu się kresek powinienem cyframi 1-4 wpisać kod , a mogę tylko zmieniać wartośc pierwszej cyfry a na kolejne pozycje nie mogę wejść-radio przecież działało do rozłączenia aku czy coś się stało w pamięci (93C46) może Ktoś posiada bina do sprawdzenia tego radia
    manshyne
    Level 1  
    Hi,
    how do i clear the 'ERR' displaying on the screen of my mazda premacy '01 model. And i do i get the code for it.Thanks.
    jagrx
    Level 21  
    Miałem ten sam problem z Mazdą Wyświetlacz pokazywał ERR i znalazłem w internecie rozwiązanie z kolejnością naciskania przycisków.Oto one:

Today I was looking for a long time :/ This is solution:
    ACC, power On, [AUDIO] -> [FM] -> [AST/MTL] -> [5] -> on display "----" -> input 4 9 8 9 -> [AUDIO]+[AST/MTL] -> Good

Radio się obudziło.