Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes vito 112 cdi automat uszkodzony abs

mark 1970 13 May 2008 18:02 8618 3
    mark 1970
    Level 10  
    Witam ,kupiłemMERCEDESA VITO 112 CDI auto miało uszkodzony czujnik abs w tylnym kole,zamontowałem nowy czujnik abs w miejsce tego ułamanego,zamontowałem połączyłem przewody,abs dalej nie gasnie wraz z kontrolka abs swieci kontrolka kontroli trakcji(opona z 2 strzałkami)wyjechałem na próbe auto jedzie ok skrzynia pracuje normalnie i po około 4km.zapaliła sie kontrolka od trybu awaryjnego skrzyni biegów czerwone słoneczko po prawej stronie i skrzynia weszła w tryb awaryjny,zgasiłem auto zapaliłem ponownie i wszystko było normalnie ujechałem znowu 3/4 km. i znowu to samo,czy moze mi ktos doradzic co sie dzieje z ta skrzynia,przebieg auta 200tys km.czy moze to byc wina np. starego oleju lub zatkanego filtra?lub małej ilosci oleju?jesli tak to prosze o rade jak sprawdzic w vito 112 cdi stan oleju w skrzyni biegów.na komputerze wykazało ze abs ma uszkodzony czujnik,czy kontrola trakcji i abs moga właczac tryb awaryjny w skrzyni?prosze o rade i z góry dziekuje!!!
    momik12
    Level 31  
    w tym przypadku nie sądzę.Co w sterowniku skrzyni słychać??
    L9637D
    Level 13  
    Autoryzowany serwis ! ABS podaje info o prędkości do modułu CDI .NAJPROŚCIEJ,NAJTANIEJ,NAJSZYBCIEJ podłączyć do testera i zobaczyć na co narzeka twój pojazd a potem rozwiązywać problemy .
    pkucz
    Level 11  
    uszkodzony modół abs. mogę naprawić.