Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes vito 112 cdi automat uszkodzony abs

mark 1970 13 Maj 2008 18:02 6818 3
  • #1 13 Maj 2008 18:02
    mark 1970
    Poziom 9  

Witam ,kupiłemMERCEDESA VITO 112 CDI auto miało uszkodzony czujnik abs w tylnym kole,zamontowałem nowy czujnik abs w miejsce tego ułamanego,zamontowałem połączyłem przewody,abs dalej nie gasnie wraz z kontrolka abs swieci kontrolka kontroli trakcji(opona z 2 strzałkami)wyjechałem na próbe auto jedzie ok skrzynia pracuje normalnie i po około 4km.zapaliła sie kontrolka od trybu awaryjnego skrzyni biegów czerwone słoneczko po prawej stronie i skrzynia weszła w tryb awaryjny,zgasiłem auto zapaliłem ponownie i wszystko było normalnie ujechałem znowu 3/4 km. i znowu to samo,czy moze mi ktos doradzic co sie dzieje z ta skrzynia,przebieg auta 200tys km.czy moze to byc wina np. starego oleju lub zatkanego filtra?lub małej ilosci oleju?jesli tak to prosze o rade jak sprawdzic w vito 112 cdi stan oleju w skrzyni biegów.na komputerze wykazało ze abs ma uszkodzony czujnik,czy kontrola trakcji i abs moga właczac tryb awaryjny w skrzyni?prosze o rade i z góry dziekuje!!!

0 3
  • #2 13 Maj 2008 20:30
    momik12
    Poziom 31  

w tym przypadku nie sądzę.Co w sterowniku skrzyni słychać??

1
  • #3 21 Maj 2008 10:04
    L9637D
    Poziom 13  

Autoryzowany serwis ! ABS podaje info o prędkości do modułu CDI .NAJPROŚCIEJ,NAJTANIEJ,NAJSZYBCIEJ podłączyć do testera i zobaczyć na co narzeka twój pojazd a potem rozwiązywać problemy .

0
  • #4 21 Maj 2008 15:00
    pkucz
    Poziom 10  

uszkodzony modół abs. mogę naprawić.

0