Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blackberry 7290, dobry nie dobry wady i zalety.

13 Maj 2008 20:25 4640 2
  • Poziom 12  
    Witam,
    Po tym jak ostatni telefon po prostu rzuciłem o ziemie w akcie złości chce kupić coś funkcjonalnego, na czym dobrze będzie sie pisać smsy łatwo (dziewczyna to lubi mi to wisi raczej) i przyjemnie.
    Blackberry 7290 posiada klawiature qwerty więc myśle że to już duża zaleta.
    poza tym nie znam dobrze tego telefonu, ktoś zna jakieś denerwujące jego wady ? Lub zalety ?
    Raczej zawsze dużo wymagałem od telefonu zawsze byłem przekonany do noki.
    mój budżet na telefon to 150zł.
  • Poziom 14  
    witam.

Ja posiadam blackberrego 7290 i to naprawde świetny telefon do pisania sms. Posiadam go ponad miesiąc i jak narazie nie znalazlem w nim wad. Sms pisze sie poprostu super nie ma nawet porównania do zwykłyjej standarodowej klawiatury nawet jeśli byś używał T9 w zwykłym telefonie smsa na blackberrym napiszesz dużo szybciej. Na forum bbpolska znajdziesz pare ciekawych aplikacji na telefon jakies gierki też sie znajdą. Ogromną zaletą tego telefonu jest jego wyświetlacz na którym widać wszystko nawet w pelnym słońcu wogóle nie odbija światła jest idealnie matowoy pisanie sms w samo południe w bardzo słoneczny dzień nie sprawia problemu. Telefon ma możliwość zmiany czcionki jak word możesz wybrać wielkość rodzaj czcionki czy ma być pogrubiona czy podkreślona czy też może kursywa. Naprawde jestem w 100% zadowolony z telefonu jako maszynki do pisania sms i nic raczej go nie zastąpi. Ewentualnie jak jestes przekonany do nokii zobacz 6800 ,6810 lub 6820. Ja osobiście polecam BLACKBERRY :)
  • Poziom 12  
    W oczekiwaniu na odpowiedz na tego posta, zdąrzyłem już kupić ten telefon i go sprzedać. Telefon ma dużo rozwiązań biznesowych, które były mi całkiem zbędne. Aplikacji i gier nie mogłem znaleść żadnych. Był dla mnie za mało zaawansowany. Choć cena kusiła. Teraz postawie chyba na nokie 6301.
    Pozdrawiam