Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

QSC-końcówki mocy - dobre rozwiązanie pod mniejszą estradę?

13 Maj 2008 21:15 1344 5
  • Poziom 17  
    Mianowicie chodzi o to czy jest to dobre rozwiązanie pod mniejszą estrade?
    Miało by zasilać dołki a chodzi konkretniej o RMX 1850HD
  • Poziom 25  
    wyższe modele tej serii tak..
  • Poziom 25  
    Wszystkie modele daja sobie rade sa rewelacyjne,ja niewiem jak oni to robią ze to gra cudnie jak na taka kase.Jak bym miał mozliwosc modernizacji całego sound systemy to poleciały by QSC i to ze 4ry sztuki jak szalec to szalec na poziomie.
  • Poziom 13  
    Wiesz pytanie czy QSC robi dobre wzmaki jest tak samo zasadne jak pytanie czy merc robi dobre silniki?
    Mamy w firmie kilka i nie ma co mówić - spełniają swoją rolę znakomicie nawet najtańsze modele.
  • Poziom 14  
    QSC robi tez dobre paczki . Mamy nowe aktywne modele od niedawna . bas na 18' plus gorka . Maja niesamowita dynamike i klarownosc dzwieku juz od bardzo cichego poziomu.
  • Poziom 13  
    polan-polan napisał:
    QSC robi tez dobre paczki . Mamy nowe aktywne modele od niedawna . bas na 18' plus gorka . Maja niesamowita dynamike i klarownosc dzwieku juz od bardzo cichego poziomu.

Nie wiem które masz na myśli ale jeśli mowa o serii HPR to słyszałem model dwu i trzydrożny i dynamika może ok., klarowność - zgoda ale ostre w brzmieniu jak brzytwa (szczególnie górna średnica). Oczywiście to rzecz gustu, a ja nie lubię tego typu brzmienia.