Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Invion 4v1 - odblokowanie

jacgo 14 Maj 2008 21:08 7890 11
  • #1 14 Maj 2008 21:08
    jacgo
    Poziom 9  

Witam mam problem z odblokowaniem nawigacjii Invion model 4v1 probowalem juz sposobem kopiowania plikow i soft reset ale po soft reset te pliki znikały i wszystko było jak przedtem. jest w nim windows ce 4.2 core

Prosze o pomoc!!!!

0 11
  • #3 08 Cze 2008 22:32
    _PRZEMEK_
    Poziom 12  

Znalazłem błąd który powodował że nie widział GPS. Polegał on na tym, że plik "ReleaseGPS" przekopiowałem na root do karty pamięci a powinienem do "\SDMMC DISK\MioAutoRun\Programs\". Na root powinienem pozostawić oryginalny plik "ReleaseGPS". Mam nadzieję, że zrozumieliście. Pozdrawiam

0
  • #4 06 Lip 2008 13:11
    _PRZEMEK_
    Poziom 12  

Na prośbę jacekw70 wstawiam jak krok po kroku odblokowac INVION 4v221.

Są dwa sposoby instalacji nowego menu:
    1 - to sformatowanie karty SD i przekopiowanie zawartości MioPocketPlus_Release14_for_invion_GPS na kartę SD
    W tym przypadku musimy wcześniej zrobić sobie kopię zapasową karty SD abyśmy mogli wrócić do oryginalnego oprogramowania, gdy bedzięmy tego chcieli.
    W tej metodzie po formatowaniu SD musimy przekopiować dodatkowo oryginalny plik ReleaseGPS.* na kartę SD - główny katalog (To drugi powód dla którego musimy zrobić kopię zapasową SD, gdyż nie mielibyśmy skąd wziąć oryginalny plik ReleaseGPS.*)

2- to tylko przekopiowanie zawartości MioPocketPlus_Release14_for_invion_GPS na kartę SD bez wczesniejszego formatowania. Możemy zmienić nazwę pliku ShincoUpdate .* na ShincoTest .* wtedy będziemy mieli opcję wyboru: czy uruchomić oryginalne oprogramowanie czy nowe menu MioPocket.
    Druga zaleta tej metody to szybkie wykasowanie katalogu MioAutoRun i pliku ShincoUpdate .* aby korzystać z oryginalnego oprogramowania.

A teraz do rzeczy!

Pobierz Link 1 - głównego oprogramowania:
    http://rapidshare.com/files/98534166/MioPocketPlus_Release14_for_invion_GPS.rar.html

Pobierz Link 2 - poprawka błędu w związku z problemem GPS:
    http://rapidshare.com/files/98585548/ReleaseGPS_Fix.rar.html

1) Instalacja:
    Pobierz RAR, otworzyć go z WinRAR, przejdź do folderu MioPocketPlus_Release14_for_invion_GPS, a następnie przeciągnij wszystkie pliki i folder MioAutoRun do katalogu głównego systemu Invion kart SD.
    Folder MioAutoRun i plik ShincoUpdate .* powinny być w katalogu głównym swojej karty SD.

Aby urządzenie widziało GPS musimy naprawić instalację: Istnieją dwa pliki do poprawki. Proszę skopiować ReleaseGPS.exe do "\ SDMMC dysku \ MioAutoRun \ Programy \", następnie skopiować plik AppLauncher.mscr do "\ SDMMC dysku \ MioAutoRun \ Scripts \" i zastąpić istniejący plik o tej samej nazwie.

Od tej pory wystarczy wgrać nową navi np. Automapa, igo, miomap, tomtom i ruszyć w drogę!

A tu kilka fotek nowego menu:
    http://www.lpcsolutions.com/miopocket/mioice.jpg

0
  • #5 08 Lip 2008 18:31
    emilk
    Poziom 10  

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu mam pytanie czy potrzebne jest jakieś oprogramowanie do tej nawigacji aby wgrać nową mapę ?

0
  • #6 13 Lip 2008 12:57
    _PRZEMEK_
    Poziom 12  

Najpierw musisz odblokować windowsa, w taki czy inny sposób.

0
  • #7 13 Lip 2008 19:19
    xxxpiniuxxx
    Poziom 21  

emilk napisał:
    Witam nie chciałem zakładać nowego tematu mam pytanie czy potrzebne jest jakieś oprogramowanie do tej nawigacji aby wgrać nową mapę ?

...Nową Mapę... chodzi tobie o aktualizacje mapy która jest fabrycznie w pudełku, czy o instalkę np: Tomtom, Mio, AM itp??

0
  • #8 04 Sie 2008 07:29
    tajson32
    Poziom 1  

Witam i prosze o pomoc mam invion 3v105 nie moge nic z nim zrobic wgram nowe navi ale za nic w swiecie nie widzi sygnalu co z tym zrobic prubowalem juz wiele i nic prosze o opis jak dla zielonego gg:1068513

0
  • #9 05 Wrz 2008 11:01
    MistrzJan
    Poziom 10  

witam czy ktoś może mi podesłać orginalny plik relaseGPS.exe na maila bo ja swojego InViona dostałem bez orginalnej karty i go nieposiadam pozdrawiam i czekam na odpowiedź Janusz
    mistrzjan(malpa)tlen.pl

0
  • #10 05 Wrz 2008 17:00
    xxxpiniuxxx
    Poziom 21  

MistrzJan napisał:
    witam czy ktoś może mi podesłać orginalny plik relaseGPS.exe na maila bo ja swojego InViona dostałem bez orginalnej karty i go nieposiadam pozdrawiam i czekam na odpowiedź Janusz
    mistrzjan(małpa)tlen.pl

Już nawet nie łaska samemu napisać do kogoś na gg/maila itp. Teraz chcą żeby się na maile wysyłało. He coraz lepiej

0
  • #11 20 Wrz 2008 01:58
    kurek5
    Poziom 2  

Musze podziękowac koledze _PRZEMEK_ bo jego sposób jest dobry i udalo mnie sie odblokowac inVion 5v1.
    Troszke ten sposób zmodyfikowałem i wszystko działa.
    Jeszcze raz Dziękii

0
  • #12 09 Paź 2008 22:20
    _PRZEMEK_
    Poziom 12  

kurek5 napisał:
    Musze podziękowac koledze _PRZEMEK_ bo jego sposób jest dobry i udalo mnie sie odblokowac inVion 5v1.
    Troszke ten sposób zmodyfikowałem i wszystko działa.
    Jeszcze raz Dziękii

Cieszę się, że komuś się przydały moje posty. Pozdrawiam

0