Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Megane II dCi 1.5 82 KM - klimatyzacja

15 Maj 2008 08:44 3370 7
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z manualna klimatyzacją. Mianowicie po wciśnięciu przycisku na desce rozdzieczej nic się nie dzieje. Nie załącza sie sprężarka ani wiatrak. Nadmieniam żę równo rok temu nabijałem klime i wszystko działało ok. po zimie klapa. Jaka jest prawdopodobna usterka ?
  • Poziom 2  
    To dziwne bo ładowałem równy rok temu. Używałem w lato bo było ciepłe. W zimne wogóle. Dopiero z miesiąc temu odpaliłem i cisza. Czy to normalne że już jest pusta czy coś jest nieszczelne ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Do sprawdzenia szczelność jak mówią koledzy, a w zimie czasem warto włączyć... ot tak dla zdrowotności klimy :)
  • Poziom 15  
    najprawdopodoniej brak czynnika , nie byłes czasem podczas okresu zimy na przeprogramowaniu wtrysku w serwisie na tzw OTS ?
  • Poziom 2  
    Nie byłem w żadnym w serisie. W zimie również klimy nie odpalałem. Czy nieszczelnośc klimy tu duży problem do zlokalizowania i naprawy ?
  • Poziom 15  
    to nie ma co dużo dyskutować tylko trzeba udać sie do warsztatu który zajmuje sie klimatyzacja i tyle .

Jak miałeś wcześniej nabita klime znacznikiem i masz okulary do sprawdzania to sobie znajdziesz nie szczelność :D