Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do kamerki internetowej w Acer Aspire 6720z

Kobey22 15 May 2008 14:56 13256 7
    Kobey22
    Level 18  
    Witam wszystkich. potrzebowalbym jakis program do kamerki internetowej ktorym mozna rozjasniac przyciemniac obraz i robic wiele roznych rzeczy takze rzeby dalo sie ja wlaczyc jak jest sie na czacie... prosze przesylac linki, z gory dziekuje. posiadam wbudowana kamerke w laptopie Acer aspire 6720z.
    wegeras
    Level 15  
    Ortografia!!!

Sterownik posiada opcję regulacji jasności/nasycenia.
    W programie czaterii jak i w każdym innym programie pozwalającym na podgląd obrazu z kamerki jest możliwość wejścia w ustawienia konfiguracyjne kamery.
    matgol
    Level 13  
    A nie masz jakiegoś firmowego oprogramowania??
    Kobey22
    Level 18  
    Jakos ja nie mam tej opcji. W czateri jakos nie moglem wlaczyc kamerki szukalem w ustawieniach i nie ma takiej opcji ale mniejsza o to.
    Mialem wgrana Viste ale wgralem XP. kamere mam podpisana jako Urzadzenie wideo usb i wchodze w to i tam mam obraz ale nie mam zadnych opcji do zmiany dlatego poszukuje jakiegos dobrego programu ktory ktos juz przetestowal i moze polecic.
    Kobey22
    Level 18  
    Dzieki, jakbys jeszcze mial jakis program albo ktos by mial to prosze o podanie.
    mpn103
    Level 34  
    W ustawieniach kamery można zmieniać jasność, nie potrzeba do tego żadnego programu.
    asid
    Level 2  
    Temat warto, moim zdaniem, kontynuować. Mam stareńką kamerkę ale jakość obrazu przy słabym oświetleniu w pomieszczeniu jest żadna! Szukam programu, który by potrafił co następuje wg. ważności:
    1. zapisywać jpg do określonego katalogu w określonym odstępie czasu
    2. miał automatyczny balans bieli/jasności/kontrastu (chodzi o podbicie czytelności obrazu z niedostatecznego oświetlenia... gdzie zmieniają mi się nawet kolory...)
    3. mile widziana opcja detekcji ruchu i zapisu do AVI
    4. bardzo mile widziana opcja - FREEWARE lub podobna licencja
    Kamerka ma pracować w pomieszczeniu w niedostatecznym oświetleniu, zarówno dziennym jak i sztucznym - dostarczając obraz (lub sekwencje avi) do określonego katalogu na dysku w celu udostępnienia przez serwer www Apache.