Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do kamerki internetowej w Acer Aspire 6720z

Kobey22 15 Maj 2008 14:56 12737 7
  • #1 15 Maj 2008 14:56
    Kobey22
    Poziom 18  

Witam wszystkich. potrzebowalbym jakis program do kamerki internetowej ktorym mozna rozjasniac przyciemniac obraz i robic wiele roznych rzeczy takze rzeby dalo sie ja wlaczyc jak jest sie na czacie... prosze przesylac linki, z gory dziekuje. posiadam wbudowana kamerke w laptopie Acer aspire 6720z.

0 7
  • #2 15 Maj 2008 15:07
    wegeras
    Poziom 14  

Ortografia!!!

Sterownik posiada opcję regulacji jasności/nasycenia.
    W programie czaterii jak i w każdym innym programie pozwalającym na podgląd obrazu z kamerki jest możliwość wejścia w ustawienia konfiguracyjne kamery.

0
  • #3 15 Maj 2008 15:08
    matgol
    Poziom 13  

A nie masz jakiegoś firmowego oprogramowania??

0
  • #4 15 Maj 2008 16:37
    Kobey22
    Poziom 18  

Jakos ja nie mam tej opcji. W czateri jakos nie moglem wlaczyc kamerki szukalem w ustawieniach i nie ma takiej opcji ale mniejsza o to.
    Mialem wgrana Viste ale wgralem XP. kamere mam podpisana jako Urzadzenie wideo usb i wchodze w to i tam mam obraz ale nie mam zadnych opcji do zmiany dlatego poszukuje jakiegos dobrego programu ktory ktos juz przetestowal i moze polecic.

0
  • #6 15 Maj 2008 16:54
    Kobey22
    Poziom 18  

Dzieki, jakbys jeszcze mial jakis program albo ktos by mial to prosze o podanie.

0
  • #7 15 Maj 2008 17:47
    mpn103
    Poziom 34  

W ustawieniach kamery można zmieniać jasność, nie potrzeba do tego żadnego programu.

0
  • #8 06 Mar 2009 15:47
    asid
    Poziom 2  

Temat warto, moim zdaniem, kontynuować. Mam stareńką kamerkę ale jakość obrazu przy słabym oświetleniu w pomieszczeniu jest żadna! Szukam programu, który by potrafił co następuje wg. ważności:
    1. zapisywać jpg do określonego katalogu w określonym odstępie czasu
    2. miał automatyczny balans bieli/jasności/kontrastu (chodzi o podbicie czytelności obrazu z niedostatecznego oświetlenia... gdzie zmieniają mi się nawet kolory...)
    3. mile widziana opcja detekcji ruchu i zapisu do AVI
    4. bardzo mile widziana opcja - FREEWARE lub podobna licencja
    Kamerka ma pracować w pomieszczeniu w niedostatecznym oświetleniu, zarówno dziennym jak i sztucznym - dostarczając obraz (lub sekwencje avi) do określonego katalogu na dysku w celu udostępnienia przez serwer www Apache.

0