Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clatronic AR 600 CD problem z podłączeniem.

marciniec 15 Maj 2008 21:58 1989 6
  • #1 15 Maj 2008 21:58
    marciniec
    Poziom 11  

Witam. Posiadam Audi 80 B4 z 1993 roku. Kupiłem do niego radio Clatronic AR 600 CD. Otóż problem jest taki,iż nie mogę tego radia prawidłowo podpiąć. Jedna kostka ISO w samochodzie ma kable koloru zielonego i to są kable od głośników. Kolejna kostka jest od zasilania. Przy radiu mam następujące kable: zółty(memory),czarny(GND),czerwony(b+),niebieski(auto ant) oraz biały,zielony,fioletowy,szary ale te są do połączenia z kostką ISO od głosników. Po prostu nie wiem jak połączyć te kable od zasilania z kostką w samochodzie ,aby uruchomić radio. Z góry dziękuje za odpowiedź.

marciniec

Problem w temacie/ regulamin/ proszę poprawić.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    11:40 16.05.2008
    [_P_]

0 6
  • #2 15 Maj 2008 23:22
    apap
    Poziom 21  

To na pewno da się podłączyć, zapytam jednak - masz fajne autko, dlaczego karzesz go takim badziewiem? Za grosze na allegro kupisz przyzwoitego BP dedykowanego dokładnie do Twojej instalacjii
    Pozdr

0
  • #3 15 Maj 2008 23:24
    marciniec
    Poziom 11  

No wiem,ale takie radio mam,wiec jej wykorzystam. Czy możesz pomoc w tym temacie? Byłbym wdzięczny.
    ---
    Witam ponownie. Cz wytłumaczy mi ktoś jak podłączyć radio clatronic AR 600 cd do Audi 80 B4 z 1993 roku.
    Czekam na odpowiedź, i z góry dziękuje.

marciniec

Scalono, używaj Clatronic AR 600 CD problem z podłączeniem.
    11:38 16.05.2008
    [_P_]

0
  • #4 16 Maj 2008 11:39
    apap
    Poziom 21  

Kolory wiązki Twojego radyjka są dokładnie takie same, jak kable w wiązce ISO - czarny masa, czerwony plus, żółty drugi plus, niebieski wyjście na antenę aut. Najlepiej byłoby zdobyć gniazda iso zasilania i głośnikowe i do nich podłączyć kabelki z radia, aby nie psuć instalacji w samochodzie.

0
  • #5 16 Maj 2008 11:55
    marciniec
    Poziom 11  

No tylko w kostce ISO wychodzącej z samochodu nie ma kabla żółtego, więc do którego w takim razie podłączyć kabel żółty który jest w kostce przy radiu. Czy zmierzyć poszczególne piny na kostce ISO wychodzącej z samochodu i sprawdzić na którym dochodzi zasilanie?

marciniec

0
  • #6 16 Maj 2008 13:02
    apap
    Poziom 21  

W górnym rzędzie w kostce od lewej czwarty pin - czerwony - plus.
    W dolnej czwórce drugi od lewej jest żółty, potem pomarańczowy i czarny.
    Znajdź przez analogię który to u ciebie żółty.

0
  • #7 16 Maj 2008 14:30
    djlj24
    Spec od car audio

W Audi zwykle czerwony gruby to plus główny, czerwony z białym cienki to plus po stacyjce, brązowy gruby to masa.

0
  Szukaj w 5mln produktów