Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD LG LH-T255 SD - aktualizacja

15 Maj 2008 23:22 8252 7
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam nieco stary odtwarzacz DVD LG LH-T255 SD. Ponieważ jest to model z początku 2006 roku zastanawiam się nad aktualizacją oprogramowania (kodeków jeśli to możliwe), ale nie wiem gdzie takowe znaleźć jeżeli w ogóle takowe istnieje. Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 22  
    Witam, na początek więcej tematu w temacie. Następnie skąd masz informację, że wymiana softu dokłada kodeki.
    Wracając do sprawy - ilość obsługiwanych kodeków zależy tylko i wyłacznie od zastosowanego dekodera, czasem oprogramowanie poprawia możliwości odczytu (sprawności) ale niestety nie dołoży Ci obsługi divx6, ani H264. Z tego co pamiętam ostatni soft chyba usprawniał tylko funkcje związane z napisami.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Tak dokladnie poprawki dotyczyly przewaznie napisow (ich wielkosci)
    pozdrawiam
  • Poziom 11  
    witam ma takie samo dvd i mam problem podczas wgrywania nowego oprogramowania zabrakło prądu przez chwilę i po włączeniu dvd nie wyjeżdza szufladka oraz nie działa przycisk wysuwanie oraz niema głosu z radia i pewnie poszła kość pamięci hynix i pytanie da się wgrać na pusta nową kość od nowa soft.
  • Poziom 22  
    Witam, teraz to już na zewnętrznym programatorze. Trzeba wylutować kości flasha, zaprogramować i wlutować z powrotem.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    yooras napisał:
    Witam, teraz to już na zewnętrznym programatorze. Trzeba wylutować kości flasha, zaprogramować i wlutować z powrotem.
    Pozdrawiam.

A Możesz dokładnie mi powiedzieć jak i gdzie mam zakupić ten programator wraz z krok po kroku opisem jak to naprawić?? dam 25pkt.(za dokładny opis)
    Oczywiście jak zadziała to.
  • Poziom 22  
    witam, nie wiem jaki programator ruszy ten flash, ja osobiście używam Labtoola. Nie mam pojęcia jaki inny programator to ruszy. mogę zaproponować inn sposób rozwiązania tej sytuacji. Jeżli jesteś zainteresowany to proszę na priva, chyba że masz jakiś progranator to zobacz na stronie producenta czy obsługuje daną kość i wtedy powiem krok po kroku jak to zrobić.
    Pozdrawiam.
  • Moderator
    brod napisał:
    jak i gdzie mam zakupić ten programator wraz z krok po kroku opisem jak to naprawić??

Sądząc z treści, nie masz wystarczającego przygotowania, będą to wyrzucone pieniądze. W serwisie zrobią to za ok. 50 zł.