Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BRANDT - ZMYWARKA DWE 400/1

Lidia Zalewska 17 May 2008 09:01 2194 3
 • #1
  Lidia Zalewska
  Level 11  
  Witam
  Od prawie lat trzech "walczę " ze zmywarką BRANDT.
  Może ma Ktoś instrukcję obsługi do tego typu. Już nie wiem czy to zmywarka do niczego , czy ja po prostu z nia robię coś nie tak. Dodam że przedtem przez kilkanaście lat miałam MIELE . Tutaj nigdy nie było żadnego problemu.
  Nie domywa , zostawia obrzydliwe białe zacieki (mimo zmian tabletek,proszków nabłyszczaczy) . Przyznam że nie wiem gdzie ustawia sie w tym modelu twardość wody (może to jest przyczyną). Instrukcji obsługi nie dostałam w sklepie. Pamiętam że czytałam ją przy kupnie . sprzedawcy po prostu jedną kserowali . Myślałam ze nie będę potrzebować. Potem już nie było.
  Pozdrawiam
  Józefina

  Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu i bez CapsLock.
  Nie kasować wpisów moderacyjnych!.
  19:31 23.05.2008
  [_P_]
 • #2
  DJ Max
  Level 30  
  Niestety w internecie nie widać nic na ten temat. Wygląda na to, że pozostaje pojeździć po sklepach AGD i popytać, czy nie mają i czy skserować by nie mogli.
 • #3
  Lidia Zalewska
  Level 11  
  Witam
  Gdyby to było takie proste , to nie było by problemu. Mam wrażenie że jestem chyba jednyną naiwną która kupiła taki produkt. Większość sklepów nawet o nim nie słyszała, i nie znam nikogo kto by miał podobną. Jest to produkt francuski, i nawet koleżanka która tam mieszka nic nie mogła znaleźć.Bardzo dziękuję za odpowiedź.
 • #4
  z260953
  Level 11  
  zobacz ile jest wody w zbiorniku po zakończeniu mycia