Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakiego kleju użyć do klejenia zawieszeń do membrany?

17 Maj 2008 12:37 1415 6
  • Poziom 9  
    Cześć mam pytanie jakiego najlepiej kleju użyć do klejenia zawieszeń do membrany . Posiadam głośniki niskotonowe 30/60/1 z altusów 140 .Czyli klej musi być solidny :d. zawieszenie już kupiłem i nie wiem jakim klejem najlepiej to połączyć aby sie nie odklejało z tego co wiem to musi to być klej elastyczny.. Proszę o propozycje klejów do tego celu najbardziej przystosowanych. Pozdrawiam Złoty90
  • Poziom 9  
    Ale nie ma innego lepszego kleju na rynku? Czym kleją nowe Altusy 200 albo 300? w Altusach to są przeciążenia i czy butapren wytrzyma?
  • Poziom 28  
    Jakie przeciążenia...prosze Cie...
    Napięcia owszem występują, ale przeciążenia jak już to ma resor dolny.
    Butapren wytrzyma na 100%, jeżeli dobrze skleisz to napewno nie będzie problemów.
  • Poziom 10  
    J wczoraj kleiłem butaprenem całe membrany i trzyma doskonale . Jak dobrze skleisz to nawet bedzie lepiej niz w oryginalnych.
  • Poziom 27  
    Jeżeli ma dobrze trzymac to musisz dobrze wyczyścic kosz głośnika oraz membrane ze starej pianki oraz lepkiego kleju .
    Jak najbardziej nadaję się do tego Butapren tak jak koledzy mówią, a jeżeli wątpisz to może podaj lepszy ;-) .
    Pozdrawiam .
  • Poziom 16  
    Ja miałem regenerowane basowce zawsze na butaprenie ale pare osób odradzało mi ten klej.Gdzieś na elce był post że najlepszy jest klej do samochodowych szyb ale tego niewiem. :D