Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LCD do oko這 2000pln - co polecicie?

Twizzter 17 May 2008 15:58 1762 1
    Twizzter
    Level 12  
    Jak w temacie, telewizor wspolpracowalby z tunerem sat, DVD, czasami PS2. Myslalem nad toshiba 32AV500P, skusil mnie dzwiek od onkyo, a z racji ze nie bedzie podlaczonego zadnego amplitunera z glosnikami, chcialbym wybrac cos co w miare niezle gra na fabrycznych. Nie jestem maniakiem HD, ani DVD ani tuner nie posiadaja HDMI. Dobrze byloby, jakby istniala mozliwosc podlaczenia do PC (nie orientuje sie, moze wszystkie wspolczesne tak juz maja) Macie jakies inne propozycje?
    polkos
    Level 18  
    Twizzter wrote:
    Jak w temacie, telewizor wspolpracowalby z tunerem sat, DVD, czasami PS2. Myslalem nad toshiba 32AV500P, skusil mnie dzwiek od onkyo, a z racji ze nie bedzie podlaczonego zadnego amplitunera z glosnikami, chcialbym wybrac cos co w miare niezle gra na fabrycznych. Nie jestem maniakiem HD, ani DVD ani tuner nie posiadaja HDMI. Dobrze byloby, jakby istniala mozliwosc podlaczenia do PC (nie orientuje sie, moze wszystkie wspolczesne tak juz maja) Macie jakies inne propozycje?

Je瞠li komputer ma w karcie graficznej wyj軼ie DVI to wystarczy by TV mia HDMI, kupujemy kabelek HDMI-DVI i problem z g這wy, oczywi軼ie dzwi瘯 idzie oddzielnie , wi璚 o ile chcesz dzwi瘯 z komputera s逝cha na TV , to TV musi mie wej軼ie np DVI audio IN czyli dwa cinch-e wej軼iowe audio. Telewizorek jest OK, w podobnej cenie mo積a poleci samsunga .