Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Megger
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin zawodowy technik elektronik czerwiec 2008

artur55551 18 Cze 2008 18:36 233467 2493
  • #2071 18 Cze 2008 18:36
    prac111
    Poziom 10  

bondmu napisał:
    JOŁ JOŁ WIELKI JOOOŁ

Pacze na cke i widze że nie ma tam odpowiedzi Z POPRZEDNICH lat na praktyka może nie być odp. na praktyczny ?? co wy na to ??

a paczaj paczaj może wypaczysz. Są podane przykładowe rozwiązania z komentarzem :) za 2006 i 2007

• Megger
  • #2073 18 Cze 2008 18:42
    prac111
    Poziom 10  

mandrzej1 napisał:
    Pod tym linkiem znajduję się paczka z treścią zadania teoretycznego i praktycznego oraz oficjalne wyniki egzaminu teoretycznego.
    http://www.mspider.pl/technik_elektronik.rar

Jesteś nieuczciwy zciągasz z zs3 i umieszczasz jako swoje!!! chociaz napisz ze zebrałeś dostępne materiały w całość!

• Megger
  • #2074 18 Cze 2008 18:43
    noyo
    Poziom 18  

pawelzs3 napisał:
    wchodzisz w ten link http://zs3.pl/poddomeny/elektronika/index.htm po lewej stronie masz jakgdyby takie zakładki. Wybierasz tą z napisem "elektrotechnika" i po chwili pojawia Ci się tabelka. Na samym dole tabelki masz skany obu egzaminów

a gdzie pytania z ekonomi ?

• #2075 18 Cze 2008 18:43
    wojtus736
    Poziom 11  

Azzx napisał:
    wojtus736 napisał:
    prac111 napisał:
    ewentualnie podadzą we wrześniu/pażdzierniku

Dodano po 1 [minuty]:

jeżeli wykreślileś poprawnie lecz przyjąłeś skale logarytmiczną to powinieneś uzyskać punkty.

dostane punkty również za charakterystykę?

Ja też wykreśliłem logarytmiczną.

W tym roku dodali komentarz "z podziałką liniową" bo w poprzednich latach był
    komentarz do charakterystyki logarytmicznej, że uczniowie
    kreślą ją nieprawidłowo.

Wykreśliłem ją poprawnie, odczytałem wszystko poprawnie
    (parametry się zgadzały), więc nie wiem dlaczego miałbym
    ją mieć niezapunktowaną skoro wymaga ona troszkę większego "poświęcenia".

Czas pokaże, jestem dobrej myśli.

Też mam taką nadzieję. Teraz właśnie narysowałem sobie charakterystykę liniowo na całej stronie A4, aby wyszła jak najdokładniej i wszystkie parametry wyszły mi tak samo jak przy logarytmicznej i w dodatku identycznie jak w dokumentacji. Dokładniej już narysować sie nie da na takiej ilości miejsca jaką przeznaczyli na charakterystyki.

• #2076 18 Cze 2008 18:45
    tkoras
    Poziom 16  

Ja też wyszedłem wcześniej, ale podpisałem swój arkusz i poczekałem do końca:P Musiałem poprosic dodatkowa kartke bo 9 stron nawalilem:P Spodziewam sie tak minimum 90%:P

Co do klucza, klucza oficjalnie nie podadza, z tego co mi wiadomo, tak jak na maurze nie podaja od wypracowania z polaka.

Wiecie kiedy moze są wyniki?

• #2077 18 Cze 2008 18:48
    noyo
    Poziom 18  

30 sierpnia

Dodano po 2 [minuty]:

m ktos pełny skan arkusza egzaminu zawodowego teoretycznego z ekonomia ? w dobrej jakości

• #2078 18 Cze 2008 18:52
    mandrzej1
    Poziom 10  

prac111 napisał:
    mandrzej1 napisał:
    Pod tym linkiem znajduję się paczka z treścią zadania teoretycznego i praktycznego oraz oficjalne wyniki egzaminu teoretycznego.
    http://www.mspider.pl/technik_elektronik.rar

Jesteś nieuczciwy zciągasz z zs3 i umieszczasz jako swoje!!! chociaz napisz ze zebrałeś dostępne materiały w całość!

Nic nie napisałem że to moje tylko że wszystko w jednym miejscu (archiwum) w plikach pdf. W załączonych skanach nie ma 2 części (podstawy przedsiębiorczości) egzaminu teoretycznego

Egzamin zawodowy technik elektronik czerwiec 2008

P.S. Zaraz zrobię własne skany części II

• #2080 18 Cze 2008 19:01
    Jarema
    Użytkownik obserwowany

Przetwornik napisał:

Siema,
    A pamięta kolega warsztaty szkolne ?
    U mnie przynajmniej (ZSŁ :D )głównym elementem bez którego nie było mowy o wpuszczeniu na salę był fartuch :D

P.S.
    Skąd macie wyniki teorii - logowałem się dziś na oke i lipa - wyników brak ;/

• #2081 18 Cze 2008 19:03
    noyo
    Poziom 18  

na oke sa odpowiedzi i se sami sprawdzamy co pamietamy .... to przetwornik taki słabo pamiętliwy jest :D jak to przetwornik nie ma to jak licznik

• #2084 18 Cze 2008 19:17
    cikol
    Poziom 27  

ale dałem 4litery.... oczywiście zamiast KU w drugiej charakterystyce dałem Uwy... pozatym nie było chyba źle. a teorii i tak mnie nikt nie pobije;p będzie 100/100;p (zwolniony)

• #2085 18 Cze 2008 19:20
    vexed
    Poziom 13  

uwazaj bo podejdzie jakis synek polityka i bedzie mial 110/100 ;] w Polsce wszystko mozliwe :P

• #2087 18 Cze 2008 19:22
    pawlakchom
    Poziom 10  

Odnośnie zadania 46- uczyli mnie, że masaż serca zawsze wykonuje się stosując 2 oddechy na 15 uciśnięć na serce. Takiej odpowiedzi nie ma niestety. Pomyślałem, że może 5/30 będzie dobrze, ale niestey... :cry:

• #2088 18 Cze 2008 19:22
    vexed
    Poziom 13  

2 wdechy na 30 ucisniec ja to pamietam z kursu na prawko bo w szkole nas nikt tego nie uczyl

• #2090 18 Cze 2008 19:24
    vexed
    Poziom 13  

sprawdzilo nie sprawdzilo moim zdaniem to sprawdza tylko podstawowa wiedze na temat elektroniki a reszta to jest myslenie kombinowanie i jeszcze raz czytanie polecen

• #2092 18 Cze 2008 19:28
    reflexone::..
    Poziom 14  

ostatnie zalecenia mówią o 2 x 30, ponieważ stwierdzono, że serce zaczyna reagować dopiero przy 12 ucisku.
    Mam pół rodziny w straży, ciężko puścić mimo uszu taką nowinę... :D

• #2098 18 Cze 2008 19:43
    Resistant
    Poziom 1  

prac111 napisał:
    jutro mechatronik ciekawe czy na www.zs2.czeladz.pl też coś wypłynie!!! :!:

gówno Ci predzej wyplynie niż jakies przecieki xD co za lolek xD

• #2099 18 Cze 2008 19:47
    MotoMan
    Poziom 13  

Nie wiem czy juz było, ale tyle tutaj stron jest ze nie chce mi sie przeglądać.
    Sa już oficjalne odpowiedzi: http://www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=605&Itemid=2

Mój wynik to I: 74% i II: 100% ;p

I jednak racje miałem z tą dobrocią (pytanie20) Gdy dobroć filtru wzrasta, zwiększa się również wspóczynnik prostokątności.

A co do praktycznego, to dosc prosty był :) takie ćwiczenia robiło sie na pracowni w pierwszej klasie. Naskrobałem jakoś 10stron :]. Tylko kurde, zapomniałęm tabelke uzupełnić, znaczy uzupełniłem ja w instrukcji ćwiczenia a nie przeniozłęm tego do mojego zeszytu :/ Pewnie 3-4 punkty utną mi za to :/ Ale i tak jestem dobrej myśli :) (chociaż troche zły na siebie za gapiostwo)