Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestige APS250 i nowy pilot typu "scyzoryk VW"

Tom123 17 Maj 2008 19:27 3116 3
  • #1 17 Maj 2008 19:27
    Tom123
    Poziom 12  

Witam serdecznie

Mam w swoim VW POLO 6N zamontowany w salonie autoalarm PRESTIGE APS 250. Centralny zamek mam uniwersalny, z elektrycznymi siłownikami.

Sprawa polega na tym, że chciałem sobie zafundować kluczyk "scyzoryk". Problem polega tylko na tym, że w tym kluczyku jest już wbudowany pilot.

Więc pytanie - czy istnieje możliwość wprogramowania innego pilota do tego alarmu, ale nie będącego produkcji PRESTIGE ?? A jeżeli tak, to czy można gdzieś dostać samą płytkę pilota alarmu, która by pasowała do obudowy od "scyzoryka" ? (Ewentualnie czy można coś takiego dorobić ?)

Czy może, najlepiej było by po prostu wymienić alarm na jakiś, który już fabrycznie ma piloty w takiej samej obudowie jak "scyzoryki" VW ??
    Jeżeli tak, to jaki model możecie polecić ??

Liczę na bardziej doświadczonych kolegów ? HELP

Dzięki i pozdrawiam

P.s.
    Przepraszam jeżeli post poszedł 2x :/

0 3
  • #2 17 Maj 2008 19:51
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Jeżeli zależy ci na "scyzoryku" to można spróbować przerobić płytkę prestiga tak by pasowała do obudowy VW, ale to "rzeźba", na aukcji możesz kupić gotowy "super profesjonalny" alarm z pilotem niby "scyzoryk", to oczywiście chińszczyzna. Jedyny, jaki mógłbym polecić tego typu alarm to polski top safe http://www.quasarelectronics.pl/strona.php?19522

0
  • #3 18 Maj 2008 12:10
    Tom123
    Poziom 12  

Dzięki za odpowiedź.

Rozumiem, że łatwiej i szybciej będzie po prostu wymienić alarm.

W sumie instalacja jest (czujniki i syrena), więc wystarczy sama centralka z pilotami tego typu.

Instalacja jak sądzę nie powinna być zbyt skomplikowana (jeżeli dopadnę gdzieś w sieci rozpiskę wyprowadzeń od Prestiga)

A teraz w kwestii samego alarmu......na podanej przez Ciebie stronie, niestety nie znalazłem cen. Znalazłem natomiast na allegro coś takiego

Sądząc po oznaczeniach, to wygląda właśnie na produkt Top Safe.
    Dobrze mi się wydaje ?? Takie są mniej więcej ceny ?

Pytam bo nie chcę kupić czegoś zupełnie badziewnego.

Moderowany przez norbert.s.:

Ja natomiast znalazłem punkt 10.11 regulaminu - ostrzeżenie.

0
  • #4 19 Maj 2008 16:59
    Tom123
    Poziom 12  

Przepraszam panowie (i administratorze) za naruszenie regulaminu.

Wracając do tematu - czy da się zaprogramować w centralce Prestige APS250 uniwersalnego pilota (np takiego jak ma w swojej ofercie AMT) ??

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo