Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płytka drukowana - wydruk

Jakubek123 25 Sty 2004 17:13 1391 5
  • #1 25 Sty 2004 17:13
    Jakubek123
    Poziom 20  

Witam Wszystkich :D
    Mam taki mały problemik,chce wykonać płytkę drukowaną z tego pdf`u :
    https://www.elektroda.pl/download/dwpl.php?file=inne/pe2/kolorofon.pdf
    i jak już obrazek skopiuje,to mam dwie możliwości ,wklejić do painta i zapisać jako bmp (bardzo nie dokładne) albo właśnie prosić o pomoc bo na grafice to leże kompletnie,więc byłbym, wdzięczyny za wszelką pomoc z Waszej strony...
    Pozdro.... :P

0 5
  • #2 25 Sty 2004 17:51
    gierek_forever
    Poziom 16  

Wydrukuj ją z pdf na laserze, a potem zrób ksero. A jaką metodą chcesz zgobić płytkę?

0
  • #3 25 Sty 2004 17:55
    Jakubek123
    Poziom 20  

TO znaczy chciałbym metodą "żelazkową" ale sam nie wiem ,w końcu to moja pierwsza płyyka i jest mi bardzo potrzebna,czytałem o tej metodzie i wydała mi się łatwa do przeprowadzenia w warunkachj domowych....wiec co mi radzicie????

0
  • #4 25 Sty 2004 18:26
    jacur
    Poziom 32  

w zalaczniku jes wyciety z tamtego pliku sam wzor plytki powinien byc w skali 1:1 tylko przy wydruku musisz ustawic lustrzane odbicie niestety przy wiekszym powiekszeniu widac pixeloze ale niestety jest to robione ze skanu ale w skrocie drukujesz to na laserowce i powinno byc do metody zelazkowej lub jesli masz jakis program do rysowania plytek to mozesz to przerysowac i wtedy robisz jaka metoda chcesz

0
  • #5 26 Sty 2004 07:25
    gierek_forever
    Poziom 16  

Jeśli chodzi o samom metode robienia, to temat zelazka był wielokrotnie wałkowany. Zobacz w na forum Warsztat

0
  • #6 26 Sty 2004 10:10
    Jakubek123
    Poziom 20  

Wielkie dzięki Jacur,jestem bardzo wdzięczny.... :wink:

0