Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

!!!!KODA AV707-TECHNICS - problem!!!

lukaszluk22 18 Maj 2008 13:37 1104 2
  • #1 18 Maj 2008 13:37
    lukaszluk22
    Poziom 14  

Witam
    Mam problem z zestawem KODA i technics, przy głośniejszym słuchaniu muzyki wyłącza się głośnik wysokotonowy, dzwoniłem kiedyś do serwisu i powiedzieli mi, że kable się grzeją (używałem zwyklych kabli,nie głośnikowych), po kupnie nowych kabli głośnikowych problem pojawia się nadal, po kolejnym telefonie do serwisu KODA powiedziano mi,że głośniki wysokotonowe mają zabezpieczenie i wyłączają się, aby nie uległy uszkodZeniu. Wszystko by było ok, gdyby wyłączały się wtedy kiedy występują zniekształcenia( tak mi się bynajmniej wydaje) jednak one wyłączają się znacznie wcześniej wtedy gdy niewystępują żadne zniekształcenia i poziom słuchania muzyki nie jest aż tak głośny. Na początku gdy je kupiłem takie objawy nie występowały, czy jest możliwość, że zastosowanie złych przewodów doprowadziło do uszkodzenia wzmacniacza?? Proszę o pomoc.

0 2
  • Sklep HeluKabel
  • #2 18 Maj 2008 23:14
    niemeloman
    Poziom 11  

Koda to największy szajs wraz ze swoim serwisem, który coś takiego Tobie odpisał:

Cytat:
    dzwoniłem kiedyś do serwisu i powiedzieli mi, że kable się grzeją

Jakie kable?
    Co ma wspólnego kabel z głośnikiem?
    Czy wiesz jaką mocą musiałbyś obciążyć zestaw żeby kable się "grzały"?

Cytat:
    czy jest możliwość, że zastosowanie złych przewodów doprowadziło do uszkodzenia wzmacniacza??

Nie mają żadnego.
    Oddaj ten szmelc firmie Koda i żądaj zwrotu pieniędzy albo przeprosin i profesjonalnej naprawy.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 20 Maj 2008 15:29
    lukaszluk22
    Poziom 14  

Ale czy może być to wina wzmacniacza?? Ponieważ w obu kolumnach występuje taki objaw. Problem pojawił się po tym jak kiedyś zestaw grał głośno przed dłuższy czas.
    Kolumny są sprawne, jedna z nich była w serwisie gdzie wymieniano głośnik wysokotonowy i nie stwierdzono żadnych innych uszkodzeń

0