Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupię komputer 286 lub akcesoria z epoki

CIPSTER 19 May 2008 09:20 2288 10
    CIPSTER
    Level 10  
    Witam,

kupię komputer 286, ewentualnie również 8086, 8088, XT, klony. Najlepiej żeby był sprawny lub przynajmniej kompletny. Interesują mnie również dobrze zachowane peryferia z epoki - klawiatura DIN z klikiem, monitor hercules z kartą lub VGA monochromatyczny. Wszystko możliwie jak najstarsze.

Pozdrawiam
    CIPSTER
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    shadow125
    Level 21  
    Witam
    Posiadam chyba jakieś pamięci, dysk 20GB :)
    oraz płytę główną 386 sx, kartę I/O, Kartę muzyczną na ISA
    - poszukam
    napisz PW z kontaktem
    zbyhol
    Level 18  
    Oj, spóźniłeś sie troszke. :)
    Tydzień temu przeznaczyłem takie komputery i monitory na utylizacje a wszystko sprawne było. Zostawiłem sobie troche podzespołów do demontażu. Jakby Cie interesowały karty graficzne, muzyczne lub pamięci czy dyski to mam coś jeszcze.
    Pozdrawiam
    serwis
    Level 37  
    Jeżeli jesteś z Trójmiasta lub najbliższej okolicy ,to daj znać na PW.
    Posiadam tego trochę, m.in. ( płyta 286-nówka- jeszcze zapakowana w kartonie). Chodzi o to, żeby nie wysyłać pocztą, gdyż przesyłka może okazać się bardziej kosztowna od zawartości.
    zbyhol
    Level 18  
    Prosze nie piszcie domnie na maila z ofertami bo to nie ja zakładałem ten temat.
    To CIPSTER jest zainteresowany a w każdym bądź razie był bo coś sie nie odzywa.
    Pozdrawiam
    CIPSTER
    Level 10  
    Dziękuję za zainteresowanie. Z części interesowałyby mnie raczej tylko dyski twarde do 40MB, płyty główne 286 (i starsze) lub peryferia typu dobrze zachowany monitor lub klawiatura lub bardzo ładna stara obudowa typu desktop ale wszystko z lat 80-tych, maksymalnie do 1991 roku. Tak więc za 386 i popularne karty ISA narazie dziękuję. Jednak najbardziej interesuje mnie jakiś kompletny i sprawny (ale niekoniecznie) zestaw.

Pozdrawiam
    CIPSTER
    KajetanZ
    Level 15  
    Wystawka grzecznościowa.

Mam 286 albo 386 z DOS-em kartą Herkulesa i zielonym monitorem. Sprawne.
    możemy się dogadać.

Moje dane.
    Zbyszek Kufel
    sp9dac@poczta onet.pl
    brodzik
    Level 13  
    Mam ciekawy komputer Elwro 800-3 Junior. Jeżeli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt.
    fhumr
    Level 12  
    jak jesteś zainteresowany to mam trochę starych laptopów
    CIPSTER
    Level 10  
    Elwro to, o ile się nie mylę, klon Amstrada, z którym nigdy nie miałem do czynienia i na którym się ani trochę nie znam, dlatego za niego dziękuję.

Pozdrawiam
    CIPSTER
    madur
    Level 2  
    cze.
    elwro hmm,nielekcewazyl bym go tak:)