Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson Stylus C43SX - tusze zamienne

19 Maj 2008 17:23 2594 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Posiadam drukarkę Epson Stylus C43SX i mam pytanie odnośnie zamiennych tuszy. Do tej pory używałem ActiveJet bo tylko takie można było kupić w mojej okolicy, jednak są one dość drogie (ja płacę 16zł za czarny i 20zł za kolor) i nie zawsze się sprawdzały ponieważ dość często przez tekst bądź obraz przechodziły pasy...
    Drukarka jest dość stara jednak pewnie niektóry jeszcze jej używają. Powiedzcie jakie zamienniki tuszy polecacie? (Na allegro widziałem nawet takie za 4 PLN jednak czy są one coś warte, a być może to ActiveJet jest tak dobry że trzeba za niego odpowiednio zapłacić?)
    pozdROWienia
  • Poziom 32  
    Są tej samej jakości, polecam UNINK od tego sprzedawcy Janko_kn - brałem wielokrotnie i zawsze na drugi dzień już były. Żadnych problemów. Tanie a tak samo drukują jak Twoje wcześniejsze.

Pzdr.
  • Poziom 19  
    białe pasy to nie jest bezpośrednia wina tuszy!!!
    w programie sterującym drukarką masz opcje czyszczenia głowic - użyj tego nawet kilkakrotnie - białe paski powinny ci zniknąć a przynajmniej się zredykować.
    Drukarka na czyszczenie zurzywa dużą ilość atramentu więc lepiej mieć pod ręką zapas tuszy.
    Nie zmieniaj tuszy na tańsze - te co używasz są DOBRE - poszukaj raczej tańszego sprzedawcy - z tuszami zamiennymi do epsona jest duży problem - epson jest na tusz bardzo wrażliwy i możesz za "5 zeta" spieprzyc sobie drukarnię.
  • Poziom 32  
    ActiveJet jest takim samym "dobrym" tuszem jak Unink...

Pzdr.
  • Poziom 19  
    zgadzam się - ale jak kupi 5 zeta tańszy i ten okaże się "lepszy" to do kosza drukarkę sobie wsadzi.