Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Odyssey Touring (2005) - Alpine. Soft

20 Maj 2008 19:05 4403 10
  • Poziom 12  
    Witam,

Mam amerykańską Hondę (radio, nawigacja). Czy jest szansa na wgranie do niej softu europejskiego?

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Dołączam się do pytania.
    Dodam, że taka sama nawigacja (a przynajmniej takie same płyty DVD) stosowane są w przeznaczonych na rynek USA innych modelach hondy (accord, pilot, ridgeline) oraz acura.
    Płyta DVD stosowana w tej nawigacji:
    Honda Odyssey Touring (2005) - Alpine. Soft[/img]
  • Poziom 37  
    Masa napisał:
    Witam,

Mam amerykańską Hondę (radio, nawigacja). Czy jest szansa na wgranie do niej softu europejskiego?

Pozdrawiam

Trzeba do dilera uderzyc i zapytac. To chyba najlepsze rozwiazanie. Ale po mojemu to jezeli na rynek EU nie robia takich samochodow to o sofcie mozna zapomniec...
    Sam mam Honde ale puki co nie potrzebuje softu do EU... Ale moze kiedys...
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam,
    odświeżę temat gdyż mam taki sam problem z Navi do Hondy Acura MDX.
    Myślę że mamy super szpeców co rozgryzą ich (usa) ustrojstwo.
    Będę wdzieczny za sugestie
  • Poziom 37  
    boqdann napisał:
    Witam,
    odświeżę temat gdyż mam taki sam problem z Navi do Hondy Acura MDX.
    Myślę że mamy super szpeców co rozgryzą ich (usa) ustrojstwo.
    Będę wdzieczny za sugestie

Póki co możesz poszukać mapy EU. W hondach/acurach precyzowane są kolorami płyt. Są szare, czarne, białe, pomarańczowe i niebieskie. Innych nie spotkałem.
    Jeżeli chodzi o raster FM to zaczynają się schody. Można spróbować poszukać zawartości procesora od hondy MDX na Australię (jeżeli masz MDX-a 1 generacji bo później już nie importowali). Japoński soft nie pasuje bo oni mają FM zaczynający się od 76MHz, kończy się na 90 MHz i nie ma RDS.
  • Poziom 37  
    Czyli to idzie przez laptopa?
    Szkoda że gpsunderground nie działa bo na pewno byś coś znalazł.
  • Poziom 1  
    Witam kolegów. Jestem pierwszy raz na forum zatem jeśli popełnię jakąś gafę sory. Mam ten sam problem - od miesiaca jestem posiadaczem Acury MDX 2007 i próbuje ogarnąć temat mil, nawigacji , radia. Znalazłem jakiegoś Ukraińca ( u nich jest masa Acur) króry ponoć radzi sobie ze zmianą mil, temp. i radia- nawigacji mówi że tak prosto się nie da ale problem z nim mam taki- mieszka 800 km ode mnie i cena jaka zawołał to 1200 zł bez navi. Próbowałem z europejska navi i fachowca i pomimo że niby czyta płytę ( nieoryginalną) to nadal pokazuje USA. Dopytam co z tymi płytami o różnych kolorach bo nie do końca zrozumiałem.
  • Poziom 37  
    Kolor płyty wskazuje jaki system się znajduje w pojeździe. I jeżeli jest czarna to tylko na czarną musi być wymieniona. System nie odczyta np. białej czy szarej.
    Wyjmij płytę z navi i zobacz jakiego jest koloru i trzeba poszukać mapy na płycie tego samego koloru ale Europy. Gpsunderground działa to tam bym sprawdził.
  • Poziom 10  
    Zadzwoń pod ten nr.884888855 rozmawiałem z nim kiedyś i deklarował się z rozwiązaniem problemu w Acura..jest z Podkarpackiego.
    Sam teraz mam Cadillac,a SRX z 2010 i tez poszukuję kogoś do identycznego rozwiązania z wgraniem chociaż menu pl.
  • Poziom 2  
    W kazdej Hondzie z USA trzeba zmienic czytnik dvd navi na europejski w tedy smigaja mapy eu sam to przerabialem